Звіт керівника дошкільного навчального закладу за 2016 – 2017 н. р.

Звіт

керівника  дошкільного навчального закладу   №16

Ніни  Петрівни   Бойко

про  особисту   діяльність

за  2016 – 2017 н. р.

pdsn 1

pdsn 1

Червень   2017р

Ось уже з 2005 року  я, як керівник,  стою перед вами у  червневу       спекотну днину  та розповідаю про наші здобутки...  Так, так, про наші – я не помилилась. Сьогоднішній день є саме тим днем...  Хоч  він  не спекотний.

Червень 2017р. ввійде в історію України,  як місяць, що відкрив двері  у Європу – це безвізові поїздки. 

А наш колектив продовжував  працювати  над:

- Удосконаленням форм, методів  і прийомів  роботи з дошкільниками відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

- Виховуванням  почуттів національної свідомості до рідного міста шляхом ознайомлення дошкільників з його історичними місцями, пам’ятниками, музеями, підприємствами та видатними людьми.

- Формуванням компетентності в галузі здоровя та фізичного розвитку у дітей старшого дошкільного віку.

- Підвищенням педагогічної  культури батьків через комплексне застосування сучасних форм роботи.

За результатами соцпатронату,  всі діти 5-річного віку  нашого  мікрорайону  були  охоплені   вихованням  у  вищеназваних  напрямках.  

Крім  того, у нас виховувалась:

1 дитина – переселенець (Ілля  Ягелович);

19 дітей,  батьки яких учасники АТО;

17 дітей із багатодітних сімей;

4 дитини – із малозабезпечених сімей;

2 дитини – інваліди,  вони ж під опікою;

2 дитини, що мають статус чорнобильця.

Досягненнями  колективу стали:  

-         Гурткова робота з англійської  мови була переведена на бюджетну основу;

-         Участь  в обласній педагогічній виставці  «Сучасна освіта Житомирщини - 2017»  та  зайняте    третє  місце;

-         Участь  у Всеукраїнських   конкурсах:

-         - Сайтів;

-         - Фестивалі – огляді кращого досвіду  «Джерело батьківських знань».

-        -  Обласному етапі Х  Міжнародного  екологічного конкурсу;

-         -  Глибоке занурення  в проблеми  інклюзивної  освіти;

-         Заклад підключено до євро проекту  «Використай  ЛЄГО з метою інтелектуального розвитку дитини»

Слід  відмітити  систематичність   проведення  загальносадових гуртків:

 «Fanny  school»– всі діти старшого дошкільного віку  (92) мали можливість стати поліглотами; Приємно вражає своєю відповідальністю та професіоналізмом керівник   гуртка  С.С.  Комарова.

- Продовжував  працювати гурток  «Домісолька» - 49 дітей - (кер.Семенюк Н.П. ).  Підготовка  дітей,  репертуар (16 творів)  відповідав  вокальним можливостям  малят,  носив сезонний характер.  Рівень підготовки учасників  високий. Побажання – більше уваги звернути  на підготовку  вокальних  номерів..

- «Чарівні   звуки» -  26  дітей (кер.Власевич  М.О.) – Від роботи цього гуртка  ми уже декілька років  поспіль чекаємо  кращих результатів – не вразив  нас  ні один  виступ у цьому році.... (а заплановано  16 творів!!!!)

- Цікавий статус має гурток «Юний баскетболіст», який відвідували всього  11 дітей (кер.Михайловська В.В.).  Діти  тут  набувають  елементарні навички гри у  баскетбол.

Вищеназвані  гуртківці  мали можливість  виступити  перед працівниками лісгоспу,  водоканалу та в парку  відпочинку ім.Шевченка. 

 Цікавими  виявились тематичні виставки за участю батьків «Казкові герої із саду та городу» - 84 сімей;  «Кришталеве диво» -58 сімей- , «Великоднє дерево прикрашаю – Великоднього свята чекаю» -  65 сімей -  (результати виставок оформлені наказами  по дошкільному закладу).   І  знову: вироби, створені  золотими  руками  батьків,  приємно дивували  нас,  гордо  перебуваючи на ялинках (зимою),  а  весною  – на  великодньому  дереві.

Засідання  педагогічних  рад  проводилось за слідуючою  тематикою: 

- «Виховання  у дошкільників почуття  національної свідомості до рідного міста »  (листопад 2016р.)

- «Інноваційні  підходи  до формування компетентності  дошкільників в галузі здоровя згідно вимог програми  Базового компонента дошкільної освіти  (лютий  2017р.)

- «Рівень взаємодії  дошкільного навчального закладу і сімї  згідно сучасних  вимог» - за участю членів батьківського комітету    (травень 2016р.)

Сучасність,   важливість,  доступність -  вимога до кожної  проблеми. Трьохмісячна робота над  кожною  не тільки підвищувала методичну підготовку  педагогів,  але інтелектуально збагачувала  дошкільнят,  робили мудрішими  членів родин.

  Медико - педагогічні  ради (жовтень, січень, квітень )  проходили  за тематикою: «Пізнавальний розвиток дитини  3-го  року життя», «Сенсорний розвиток дітей  3-го року життя», та «Організація  предметно-ігрового середовища  в групі дітей 3-го  року життя».   В роботі вищеназваних рад приймали участь  медичні сестри, музичні керівники,  психолог,  інструктор з фізичної культури.

Для України інклюзивна освіта – це педагогічна інновація, до впровадження якої не готові педагоги. То ж нині надзвичайно гостро постала проблема роз’яснення організаційних аспектів цього процесу.Саме з цією метою у «Ялинці» було організовано семінар на тему «Інклюзивна освіта в дошкільному закладі»   за участю кандидата психологічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти і педагогічних інновацій Наталії Петрівни Тарнавської.  Педагоги закладу з інтелектуальною цікавістю прослухали презентацію на вищеназвану тематику, з якої дізнались про зміст, завдання та законодавче врегулювання інклюзивної освіти в Україні.   Чітко, доступно, із знанням справи повела розмову з педагогами   Н.П.Тарнавська: яка роль вихователя, асистента; як планувати роботу в інклюзивній групі?.. як забезпечити толерантне ставлення до дітей з особливими потребами. На ці та багато інших запитань давала відповідь   викладач університету, вона ж – одна із авторів концепції інклюзивної освіти в дошкільному закладі у нашій країні.  Педагогам «Ялинки» було над чим замислитись того дня... Інтелектуально збагачені, приємно вражені від почутого про інклюзивну дошкільну освіту в Італії, ми аналізували свою педагогічну діяльність ще не один день, змінюючи її до кращого...

Чималий рівень педагогічної майстерності  продемонстрували  педагоги під час  колективних  переглядів  режимних  процесів, а саме: 

 

1.

 «Зустріч з поетесою Н.В. Мариняк - Панасюк»

Грудень

2016р.

Вихователь

ст. гр.

Гаврилюк Л.М.

2.

Інтегроване заняття на тему:

«У художній галереї родини Шустерів»

Листопад

2016р.

Вихователь

ст. гр.

Данилюк Л.А.

3.

Заняття з розділу «Художньо- естетичний розвиток. Музичне виховання» на тему: «Співоча доля Олеся Коляди»

Листопад

2016р.

Музичний керівник

Власевич М.О.

4.

Заняття з розділу «Фізичний розвиток» на тему: «Грибний дощик»

Травень

2017р.

Інструктор з фізичного виховання

Михайловська В.

5.

Заняття-розвага«Основи здоровя» на тему: «Про лінь забудеш – здоровим будеш»

Лютий

2017р.

Вихователь

ст. гр.

Хоменець О.В.

6.

Заняття з розділу «Основи здоровя» на тему: «У пошуках квітки здоровя»

Лютий

2017р.

Вихователь

сер. гр.

Дацюк І.В.

7

Майстер - клас на тему: «Кращі дидактичні ігри для виховання сімейних цінностей»

Травень

2017р.

Вихователь

сер. гр.

Шевчук В.В.

8.

Майстер – клас - на тему: «Рухи, музика, слова – разом творять дива»

Травень 2017р.

Муз. кер.

Власевич М.О.

Семенюк Н.П.

На  базі  ДНЗ проведено :

- І засідання циклової методичної комісії старших сестер медичних на тему: «Робота з нормативними актами» – листопад 2016 р.;

- ІІ засідання циклової методичної комісії вихователів ІІ - молодших груп на тему: «Розвиток конструктивної діяльності у дітей молодшого дошкільного віку» - квітень 2017 р.

Вже сьомий  рік поспіль  у закладі  розгортається  музей  новорічної  іграшки,  що має сезонний характер (грудень -січень).  У цьому  році  ми проводили екскурсії для наших друзів:  працівників водоканалу,  працівників лісгоспу та працівників нашого колективу.

Спортивні  свята  у Дні  Здоровя  стали вже доброю  традицією  в закладі (організатор  В.В.Михайловська) – «Осінь у рідному місті»,  «Казка взимку оживає», «Врятуймо місто  Комашинськ».    

Продовжував  роботу логопедичний  клуб -  в цьому році  відбулись засідання  під назвою:  «В країні звукляндії»,   «В гостях у логоказки» (вчителі – логопеди  Н.С.Дундукова  та Л.В.Мазур).   Засідання  проводились  у залі,  чим підкреслили свою  значимість.

Крім  своїх  обов’язків,  як вчителя – логопеда, вищеназвані педагоги проводили  індивідальну роботу  з дітьми  груп  «Дзвіночок» -( 6 дітей)   та «Краплинка» - (5 дітей ) з метою постановки   звуків. 

18 річна організація  педагогічної  школи  для батьків  говорить сама  за себе:   – «Активність  та гіперактивність» (за участю  дитячого лікаря  Добровольської Л.Є.);

- «Вчимося спілкуватися з дитиною»;

Здавалося б: такі прості та буденні теми. А так мало пізнані  батьками.   І про це ми  дізнались  на засіданнях,  коли бачили  допитливі очі  мам  і тат, бабусь та дідусів.

І знову, лише  один   репортаж  на  ВІК («Віночок українських  ігор») – серпень 2016 року – це замало для  підтримки  іміджу закладу. 

Друкування  в газетах під  назвами: 

В  газеті  «Бердичівський  погляд»:

-         «Вернидуб і Котигорошко завітали в гості до маленьких «ялинчат» (серпень 2016р.)

-         «Щасти вам,  у свята та будні, «Ялинчата» - (лютий 2017р.)

-         «Вчимося спілкуватися з дитиною»   - (травень -2017р.)

-         «Педагогічна школа для батьків у ДНЗ   №16 – команда однодумців»(червень – 2017р.) 

 В  газеті  «Земля Бердичівська»:

-         «Цікаві зустрічі у «Ялинці» - (грудень  2016р.)

-         «Думка  поетеси»  - (січень  2017р.)

-         «Екскурсі я  до рибзаводу»  - (травень 2017р.)

-         «Погляд  в історичне минуле» - (травень 2017р.)

Багато інформації  викладається  на сайті.  Хочу  сьогодні  подякувати  адміністратору  сайту  Т.В.Ковальчук  за надзвичайно  відповідальний  підхід  до  своїх  обов’язків.  Хочу  висловити  надію на те,  що Лінчук  Д.Я. буде і надалі виконувати обов’язки  заступника адміністратора сайту, як і в цьому році.  Пожвавилось  робота  сайту... І  це відvічають люди,  які заходять до нього.

Хочу константувати,  що кваліфікаційний  рівень  закладу   зростає:  вищу педагогічну освіту  - 10, незакінчену вищу  педагогічну –7,  неповна вищу – 8 чол.(із  них - 2 чол. Мають звання «Вихователь - методист»). 

Зауважу,  що принцип   наставництва  в колективі  продовжує  працювати. Який результат ? - Я сьогодні  хотіла  б почути відповідь  на це  запитання  і  від  наставників   Хоменець О.В., Шевчук В.В.,  Білик М.А. і від  молодих:  Димчак  Т.І,  Лінчук  Д.Я., Ярошук.

Не  можу не відмітити  відповідального відношення  техперсоналу  до виконання  своїх обов’язків .      Не дивлячись  на понаднормовану  наповнюваність  груп,  високі сучасні  вимоги  зі сторони адміністрації закладу,  плинність людей в цьому навчальному році дорівнює нулю. 

Створення  нормальних умов для  перебування  дітей в закладі  та роботи всіх працівників – одне із завдань  кожного керівника. В  цьому  плані  працюю  надзвичайно  багато.  І  знову  бачу  чотири  шляхи   зміцнення   матеріальної   бази  ДНЗ:

-   виділення  коштів  із  бюджету;

-         спонсорські   надходження;

-         батьківські   кошти;

-         самостійно  зароблені  гроші.

Як зміцнено базу за рік?

-   Здійснено капітальний ремонт пральної кімнати та гардеробної, на

що витрачено 38.000грн (11000 - із бюджету та 27000 - із спонсорських надходжень);

-    Замінено четверо дверей та перегородку у першій молодшій групі (8000 грн - із спонсорських надходжень);

 -   Встановлено мийки для миття для миття посуду - (29400 грн

-         із благодійних внесків батьків);

-         Замінено дерев'яні вікна на пластикові склопакети(5шт.) у

коридорі та на пральні (14000грн- із спонсорських надходжень);

-         Здійснено косметичний ремонт групових кімнат - (8000 грн із благодійних внесків батьків)

-         Здійснено капітальний ремонт павільйону на ділянці II молодшої групи (8000 грн - із благодійних внесків батьків);

-         Здійснено ремонт двох загально - садових туалетних кімнат (4000 грн — із спонсорських надходжень);

 -   Завезено пісок у всі пісочниці груп (550 грн - із спонсорських надходжень);

-    Висаджено кущів - туї, самшити (1000 грн — із спонсорських надходжень);

- Здійснено капітальний ремонт даху господарського приміщення – 14 тис.грн (не рахуючи  рейки, стропіла,, шифер)

- Замінено  деревяні  двері  на пластикові  зі сторони пральні – 3000грн.

- Оформлення  центральної стінки в залі – 1500 грн

Всього: 118 450 грн

Закуплено:

-   Постільну білизну (36 комплектів) - 7200 грн (із благодійних внесків батьків)

-Рушники (40 шт) - 900 грн (із благодійних внесків батьків);

-         Пилесмоки – 3000грн (із спонсорських надходжень);

-         Зволожувачі повітря (2 шт.) – 1700грн;

-         Столовий посуд – 1300грн.

-         Сушка  для пральні -350грн;

-         Лопати для снігу – 300грн;

-         Екран мультимедійний – 2000 грн;

-         Тюлі для вікон в групових кімнатах – 10000грн;

-         Меблі: шафи для одягу, диван, столи - 6700 грн (благодійна допомога)   

-         Фарба для підлоги – 6220грн;

-         Спіралі для електроплит – 350грн;

-         Всього: 40 020 грн

            158470   грн – загальна сума позабюджетних коштів,  що надійшла до ДНЗ  протягом року.   Зауважу,  що тут  не враховані  роботи  тепломережі, ремонт павільйону в групі «Сонечко»,  кошти на матеріали  щодо заміни даху хліва.

Виділено із бюджету:

-         Мультимедійний центр (10000 грн - із бюджетних коштів);

-          - Лампи енергозберігаючі (13.200грн)

-         Кухонний посуд – 6000грн;

-         Ремонт отоплення – 6900грн

-         Зрізано дерево – 960 грн

-         Плитка та шафи в пральню -11000грн

Всього: 39060 грн

Самостійно   зароблені   гроші:

    Гурток  «Домісолька» - 6000 грн

    Гурток   «Чарівні  звуки» - 2300 грн 

    Гурток   «Юний   баскетболіст»-  295 грн  

    Гурток   англійської   мови – 4800грн

Щедрування  - 2375 грн

Всього: 13770

Дякуючи медсестрі  Кравцовій Ж.В., всі  вихованці  закладу перебувають  під  постійним  медичним   обслуговуванням   /вчасне  щеплення,  загартування,  антропометричне   вимірювання,   лікування   зору. Ми продовжуємо лікувати  зір  дітей  при  допомозі  комп’ютера,  яке  щоденно  проводить  А.О.Поворознюк.

Згідно  рішення міськвиконкому  всі  діти пільгових  категорій,  крім  дітей,  що мають  статус чорнобильця,   безкоштовно  або  за  півціни   харчуються.

Всі  випускники   вже  19 років  поспіль  отримують  подарунки  на  згадку  про  перебування   в   днз   /із   спонсорських  надходжень/- на цей раз  спонсорами  став  дошкільний заклад.

В   дошкільному закладі велика  увага  приділяється   дотриманню  вимог  охорони   дитинства,  техніки  безпеки,  санітарно-гігієнічних  та   протипожежних   норм.   На жаль,  в цьому році зафіксовано   декілька виробничих  травм під  час  навчально-виховного процесу, а саме:

Ягелович Ілля (травматичний відрив кінчика язика)- Лінчук Д.Я.

Баліцький  Андрій (укушений крововилив  обличчя)- вих..Хоменець О.В.

Ковальчук Кирило (надрив зв'язок лівого голеностопного суглобу ) – вих. Ярощук М.В.

Якщо говорити  про  організацію   дитячого  харчування,    то хочу наголосити,  що  на сьогодні створена єдина система  електронного написання  меню  допомагає  біль цивілізовано підходити до  організації дитячого харчування  в закладі.  Результати  хороші -  на  сьогодні  до  мене  не  надійшло  ні  одного   звернення  від  батьків   про  незадовільне  харчування,   а   навпаки -  подяки  за  якісне   та  повноцінне  харчування.

Всі    працівники   дошкільного  закладу -  члени   профспілки,   тому   мають право на соціальний   захист.

-  Всі  педагоги  отримують  матеріальну  допомогу  на  оздоровлення   та  одноразову   допомогу   в   разі  відповідального  відношення   до   своїх  обов’язків  /згідно  Закону   України  «Про  освіту ».

Тепер  уже  кожен  місяць   всі  педагоги – дошкільники  отримують   надбавки  за престижність  20%  згідно  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  23.03.11р. №373.

- Із  лютого 2017року – за перенаповнюваність  груп ( за травень   всі педагоги та помічники вихователів    отримують таку надбавку)

- Кожен  із нас  має хорошу  можливість  прийняти  участь   в  екскурсійних  поїздках;  (В цьому році  лише одна,  але незабутня  поїздка  в  Почаїв  - скільки  приємних  вражень!!!)

Часто пропонуються   походи  на театралізовані  вистави  Львівського театру, і  тут ….

         Особлива вдячність людям, які являються активними учасниками громадського життя в місті та у закладі.  

Мені здається,  що принцип:  «Моя  хата з краю…»   вже не спрацьовує в «Ялинці»: я згадую  січень 2017р.,  коли Авдіївка залишилась без світла (усі члени колективу,  несли все, що могли... або  9 травня 2017р. – на покладання квітів  до Вічного вогню вийшли майже всі члени колективу).

Не  в такій мірі,  як  в минулі  роки,  але   тримали в  «полі  зору» схід України: «Солодкий подарунок для воїна» - перед Новим  роком  всі  вікові групи організувались  на вітання  атошників з Новим роком.

«Великодній сюрприз»  для воїнів  теж було відправлено  від усіх  вікових  груп    перед  Великоднем.     А ще – у грудні 2016 року  до нас приходили в гості  воїни, що  приймали участь  в антитерористичній операції.

23 члени колективу сьогодні мають статус людей похилого віку.  І ми про них стараємось не забувати:  вітання  з  Днем  Учителя,  Новим  роком,   8 Березня отримують усі  23.

На  жаль,  зовсім  недавно,    21 березня, пішла  у вічність

Цезарія Антонівна  Бернацька  (Хвилина  мовчання).

pdsn 3pdsn 2

 Я завдячую нашим кухарям  за  таку необхідну підтримку  самої Цезарії  Антонівни та її сім”ї в останні дні життя її та її чоловіка. 

- Як  ні  в  одній  організації ,   у  нас  спрацьовує   право  на  повноцінне   харчування – і в цьому році його використовують майже всі працівники. 

  - Я  сьогодні  хочу  подякувати   керівнику  ансамблю  «Едельвейс» Семенюк  Н.П., яка  продовжує  вести за собою гурт,  не дивлячись на всілякі життєві складнощі.

 В  колективі  організовуються   вечори  відпочинку (це вже наша давня традиція)  до  Дня  працівників  освіти,  Нового   року, 8  Березня, вітання з ювілейними датами.

Інколи до нас заїзджають  цікаві люди: крім творчих зустрічей,  про які я згадувала раніше, у нас відбулись  ділові зустрічі:

21 грудня 2016 року був надзвичайно відповідальним днем для колективу «Ялинки» - тут чекали гостей з усієї Житомирської області.  Чекали, а при зустрічі - дивували... Дивували тими родзинками, які є в закладі.

А вихідного дня 15 березня  (неділя)  італійці (керівник делегації Дімітріс) попросились до «Ялинки», щоб ознайомитись з умовами, в яких виховуються дошкільнята  та  перлинками, яких у закладі чимало.   Серед них - музей новорічної іграшки, авторські методичні рекомендації «Грайлики», за якими колектив працює ось уже 17років поспіль.

Не очікуваним для іноземців було віртуальне знайомство з вихованцями закладу – вони для гостей танцювали, співали та на музичних інструментах грали...

Дивуванням гостей не було меж – їм дуже сподобалось предметно - ігрове середовище, в якому виховуються «ялинчата»...

Сьогодні я  хочу    особливо  підкреслити  нашу  співпрацю:

- лісгоспом  /кер.  Мудревський  О.М./ - не тільки за позитивне сусідство,  але й таку необхідну допомогу: туї  та самшит, які так добре прийнялись;  за Новорічні  ялинки,  за новий  павільйон  та  червону  доріжку, перекрите господарче приміщення...

  - із  водоканалом /кер Ревуцький  М.Г./ - за позитивний відгук на всі наші  негаразди, оперативне реагування усіх служб (  так  буває,  що водоканал  нас  спасає…)

  - підприємцем  Ревегою О.В./ - за  цікаву екскурсію  дошкільнят до рибзаводу,  виділені  автобуси  для  щедрування та поїздку - екскурсію, та надію на  співробітництво в майбутньому;

  - підприємством «Нове тисячоліття» /кер.Нехворовський О.М./

Наступність у роботі   із  школою  №15 (директор В.Г.Івасюк)  дає хороші результати.    Екскурсії  в школу(клас, бібліотека, спортивний майданчик) виховують у дошкільнят бажання іти в школу.  Нас завжди там чекають та гарно приймають.  

Співпраця з родинами – це той місточок,  який  єднає  всіх учасників навчально-виховного процесу для вирішення поставлених завдань.

Так от, через  членів   батьківського комітету:

Маркевича  Олександра   Миколайовича

Папірника Олександра  Миколайовича

Черевка Олега Миколайовича

Безверхого Олега  Миколайовича

Матвійчука  Сергія Юрійовича

Пахалович  Олену  Ігорівну 

Клюєву Юлію Миколаївну

Черчика  Юрій  Олексійович

Постійний  зв'язок  із  батьківськими  колективами  груп дає  можливість  тримати  батьків на пульсі життя  закладу.  Ми  вдячні  Вам  за  розуміння, підтримку, активну участь  в  навчально - виховному  процесі.   Це   Ви:

 - це  ви  допомагаєте підтримувати  сучасний   дизайн   дошкільного  закладу;

 - це  ви   приймали  активну  участь   у  вищеназваних конкурсах-виставках;

 - це ви допомогли нам  зібрати  аптечку першої  допомоги;

Це ви являєтесь ініціаторами багатьох  починань у закладі;

- це   Ви  є  активними  учасниками  педагогічної   школи  для   батьків,  яка   проходить  двічі  на  рік  та батьківських  зборів  у  групах,  які   проходять   тричі  у   рік /їх  тематика  відповідає  проблемам,   над  якими  працює  ДНЗ/;

  - це  у  Ваших  очах  ми  бачимо  неабияку  зацікавленість  у   інтелектуальному  рості   своїх   дітей;

- Це Ви  нас підштовхуєте до нових  звершень та перемог.

Як  керівник,  я :

-         є  членом  експертної  атестаційної  групи  міську он;

-         Крім  усього,  маю  серйозне  та  відповідальне  навантаження  за  рішенням  міської  сесії -  народний  засідатель.

-         На  сьгодні  підключена  до  українсько – італійського  проекту  по інклюзивній  освіті.

Зроблено  багато. Проте  ще  більше   потрібно  зробити.

Якщо   говорити  про   матеріальну  базу,  то  сьогодні  у планах:

- Облаштування вікон у холі;

- Заміна  чотирьох внутрішніх дверей;

Заміна лінолеуму в спальних кімнатах;

- Косметичний ремонт та фарбування підлоги в усіх вікових  групах;

- Заміна вхідних  воріт;

Плани  багато перспективні:

- Заміна  покриття   на  будівлі;

-         Побудова  павільйонів (тепер  уже  на 2-ох  ділянках,  тому  що  на  чотирьох  уже  є);

-  Ремонт стель  в усіх  вікових групах;

- Ремонт асфальту на території ДНЗ.

А щоб ми все це зробили,  то закликаю  вас:

Поважати  себе, цінувати свій час .

Робочий час планувати так,  щоб перериватися мінімально.

Не турбувати колег в робочий час,  а ліпше – переймати  їх  досвід.

Бути щирими у всьому.

В результаті – дошкільний  заклад,  за словами  поетеси  Мариняк, буде:

                                                                                            Ошатний і чудовий,

pdsn 4

                                                                                       Прекрасний, неповторний,

                                                                                             Мудрий, зріло-новий,

                                                                                           Усміхнений, мажорний.

                                                                                            Приємний і старанний,

                                                                                        Гостинний, щедрий, чистий,

                                                                                              Ясний, багатогранний,

                                                                                                Святково-урочистий.

                                                                                              Сумлінний, креативний,

                                                                                             Натхненний, працьовитий,

                                                            Духовний і активний,

                                                           Стійкий, талановитий,

                                                          Престижний, знаний в місті,

                                                           Всепереможний, щирий,

                                                                                           Змістовний, гарнозвісний,

                                                                                            Улюблений, щасливий!

pdsn 2

Вдячна   за   підтримку!

Автор : btamedia