Роз’яснення до рішення виконкому Бердичівської міськради від 02.04.2018р. №111 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету .бердичівської міської ради від 02.10.2017р. "Про встановлення розміру вартості харчування дітей у навчально-виховних заклада

З метою забезпечення вихованців дошкільного закладу повноцінним харчуванням, з 21 квітня 2018 року. вартість харчування одного дня становить:

для вихованців ясельних груп – 21.97 грн.

для вихованців дошкільних груп – 34.19 грн.

Плата для батьків за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі встановлена у розмірі 65 відсотків від вартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп - 14.28 грн.

для вихованців дошкільних груп – 22.22 грн.

Решта 35 відсотків сплачується з коштів місцевого бюджету.

Плата для батьків за харчування дітей з багатодітних сімей зменшена на 50 відсотків, тобто встановлена у розмірі 32,5 відсотків від вартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп – 7.14 грн.

для вихованців дошкільних груп – 11.11 грн.

Решта 67,5 відсотків сплачується з коштів місцевого бюджету.

За рахунок коштів місцевого бюджету звільнено від плати за харчування батьків, або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів;

- дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків;

- дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції; - дітей із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України.

Адміністрація ДНЗ

Автор : btamedia