Роз’яснення до рішення виконкому Бердичівської міськради від 02.04.2018р. №111 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету .бердичівської міської ради від 02.10.2017р. "Про встановлення розміру вартості харчування дітей у навчально-виховних заклада

З метою забезпечення вихованців дошкільного закладу повноцінним харчуванням, з 21 квітня 2018 року. вартість харчування одного дня становить:

для вихованців ясельних груп – 21.97 грн.

для вихованців дошкільних груп – 34.19 грн.

Плата для батьків за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі встановлена у розмірі 65 відсотків від вартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп - 14.28 грн.

для вихованців дошкільних груп – 22.22 грн.

Решта 35 відсотків сплачується з коштів місцевого бюджету.

Плата для батьків за харчування дітей з багатодітних сімей зменшена на 50 відсотків, тобто встановлена у розмірі 32,5 відсотків від вартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп – 7.14 грн.

для вихованців дошкільних груп – 11.11 грн.

Решта 67,5 відсотків сплачується з коштів місцевого бюджету.

За рахунок коштів місцевого бюджету звільнено від плати за харчування батьків, або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів;

- дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків;

- дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції; - дітей із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України.

Адміністрація ДНЗ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Автор : btamedia