У "Ялинки" - золотий ювілей

«Ялинка, ялиночка

Любий наш садочок

У майбутнє світле

Зоряний місточок».

image001

Зимовий день 16 січня 2013року, став теплим, радісним, яскравим для вихованців, гостей і працівників ДНЗ №16. Адже саме цього дня тут відбулася незвичайна подія – золотий ювілей «Ялинки». Святкування днів народжень стало доброю традицією завдяки розумному, інтелектуальному керівнику, чуйній людині і мудрій жінці Ніні Петрівні Бойко. Саме вона є Берегинею нашого закладу, його янголом-охоронцем ось уже 13 років.

18 років керівництва цим дитсадком віддала Лідія Петрівна Голод, перша завідуюча, яка створила дружній колектив закладу.

Продовжила керівництво закладом Валентина Олександрівна Мельниктеж 18р. – з 1981 по 1999р. Свої вміння та знання вона направила на покращення предметно-ігрового середовища закладу.

До золотого ювілею «Ялинка» причепурилась: вікна й двері нові має, капітальний ремонт коридору та кухні зробила, промислову пральну машину установила, комп’ютери та холодильні установки отримала. І все це, дякуючи міській владі в особі Василя Костянтиновича Мазура, який так щиро турбується про дошкільнят. Хочеться поклонитись Валентині Василівні Адаменко, начальнику міськуон за постійну підтримку та сприяння у зміцненні матеріальної бази закладу і організації навчально-виховного процесу.

Святкування 50-річчя «Ялинки» було доброю, оригінальною, незвичайною казкою, у яку потрапляли гості, переступивши поріг садочка. Кумедні сніговички запрошували всіх до приміщення. З перших кроків гості були приємно вражені святковим інтер’єром, газетою, випущеною до святкування ювілею.

Початок урочистої частини до сліз зворушив усіх присутніх виконанням гімну садочка «Ялинка» вихованцями та педагогами.

Для дітей свято – це гості, подарунки. Приємно було бачити серед дорогих гостей першого заступника міського голови Івана Омельяновича Демуся. Від імені міського голови Василя Костянтиновича Мазура він урочисто вручив закладу вкрай необхідний - величезний холодильник.

image003

Начальник управління освіти і науки Валентина Василівна Адаменко розповіла чим радує її «Ялинка», вручивши подяки працівникам дошкільного закладу за послідовний, відповідальний та творчий підхід до роботи.

image005

Тісна та професійна співпраця пов’язує колектив з доцентом кафедри дошкільного виховання ЖДУ ім.І.Франка Наталією Петрівною Тарнавською та викладачем Інституту післядипломної освіти Тетяною Володимирівною Наумчук, які збагатили методичну базу новими методичними   наробками. Приємно було отримати авторські матеріали від кандидата психологічних наук   Юлїї Станіславівни Манилюк.

Нагороди і відзнаки не минули нас в житті,

З ювілеєм привітати прийшли нас профспілчани всі.

       Серед них - завідуюча організаційного відділу обкому профспілки працівників освіти і науки Любов Анатоліївна Любімова , яка привітала дитячий садок з ювілеєм і подарувала фотоапарат. Голова профспілки освітян міста Анжела Микитівна Цвєткова відзначила почесними грамотами та цінними подарунками адміністрацію, учасників художньої самодіяльності - гурт «Едельвейс» та працівників кухні. А кухар Валентина Тункевич отримала путівку до найкращого Подільського краю в   санаторій «Україна».

image007

 ДиректорФСзТВП Тамара Олексіївна Павлович пообіцяла і надалі співпрацювати з питань оздоровлення профспілчан, застрахованих осіб не лише «Ялинки», але всіх освітян міста.

У святковій залі була людина, яка переживає з нами всі радощі та невдачіІрина Іванівна Катинська, методист інформаційно-методичного центру по дошкільному вихованню міста. До її привітань приєдналися керівники дошкільних закладів. Від директора 15 ліцею Ванди Геннадієвни Івасюк вихованцям було подаровано сучасну розвиваючу гру «Автораллі».

Крокуючи вногу із часом ми вчасно і творчо виконуємо всі завдання і вимоги. Допомагають у вирішенні маси життєвих проблем прекрасні людинаші шефидиректор «Бердичівводоканалу» Микола Гнатович Ревуцький, директор Бердичівського держлісгоспу Олександр Миколайович Мудревський, депутат обласної ради Олександр Миколайович Нехворівський, директор універмагу «Ювілейний» Тамара Марянівна Ткачук, директор магазину «Транзит-С» Ігор Михайлович Мельник. Від них ми отримали чудові подарунки: телевізор, коштидляпідключення «Інтернету», килим, каструлі, канцелярське приладдя, магнітну дошку.

Шлях до ювілею нелегкий

Це праця багатьох років.

Багатьох років та людей.

Гордість дитячого садкапенсіонерів, не обійшов своєю увагою заступник міського голови Іван Омельянович Демусь - подаровані ним троянди були вдячністю та повагою за їх сумлінну, багаторічну працю. А від колективу - отримали сувеніри.

До привітань від усіх батьків дошкільного закладу голова батьківського комітету Олександр Миколайович Маркевич додав подарунокбагатофункціональний пилесмок та праску.

Цей день подарував багато приємних вражень і незабутніх емоцій. Прощаючись із дитячим садочком, гості назавжди залишили у своєму серці часточку нашого тепла, любові і вдячності.

Наступного дня всіх вихованців «Ялинки» чекав ще один сюрпризкожен із них отримав подарунок від Леоніда Борисовича Жучкова. Не обійшлось і без іменинного торту.

Щира вдячність всім, хто розділив з нами радість святаДня народження «Ялинки».

image009  image011

image013

image015 image017

image019

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom