Зустріч з поліцією

Днями у дошкільному навчальному закладі №16 відбулася дуже цікава і повчальна зустріч вихованців «Ялинки» з представниками Бердичівського відділу поліції.

Сучасний світ живе бурхливим, стрімким життям. Вулицями мчать автомобілі та автобуси…

-       Де треба переходити вулицю?

-       Де чекати транспорт і як поводитися на дорозі?

-       Де гратися та їздити на велосипеді?

На ці, і багато інших питань отримали відповіді «ялинчата».

pecnhsxgjksws 1    pecnhsxgjksws 2

Детальніше...

Стратегічний план програми розвитку закладу дошкільної освіти №16 "Ялинка"

25 лютого 2020 року відбулися загальні збори колективу, під час яких новий керівник закладу Соловйова-Сорочан Ганна Миколаївна, яка очолила заклад 5 лютого 2020 року, наголосила, що в умовах реформи освіти особливої актуальності набула дошкільна ланка з орієнтацією на дитину та її потреби, створення умов для забезпечення всебічного розвитку кожної особистості. Тому кожен педагогічний колектив на чолі зі своїм керівником повинен моделювати заклад дошкільної освіти майбутнього. І одним з основних документів, який треба розробити для побудови закладу нової формації – це стратегічний план програми розвитку на 3 роки. Ганна Миколаївна представила алгоритм роботи щодо створення та реалізації відповідного плану.

cnhfntusxybq gkfy3 

Наразі триває І етап роботи – це SWOT-аналіз. Для роботи створена мультидисциплінарна команда, в яку входять завідувач господарством, вихователь-методист, сестра медична старша, вчитель-логопед, практичний психолог, голова профкому, члени батьківського комітету. Координатором виступає керівник закладу. Протягом 5 місяців будуть вивчатися всі напрями діяльності закладу. Це:

  • кадрова політика,
  • освітній процес,
  • інноваційні технології,
  • здоров’язбережувальна діяльність,
  • стан експлуатації будівлі,
  • матеріально-технічна база,
  • фінансування,
  • взаємодія з батьківською громадою.

На основі зібраного аналізу буде покроково розроблятись план-стратегія програми розвитку закладу дошкільної освіти на 3 роки, проект якого керівник закладу представить на загальних зборах колективу у вересні 2020 року.

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom