Творчі подорожі "ялинчат"

Початок навчального року  видався для вихованців  ДНЗ №16 цікавим на творчі зустрічі…

12 вересня їх радо зустрічали у 15 ліцеї на цікавому заході  - міні-EdCampу на тему «Ми – за чисте місто».

 

ndjhxsgjljhjs 1           ndjhxsgjljhjs 2

Детальніше...

Цікаві і такі необхідні зустрічі з родинами

Новий навчальний рік у ЗДО №16 «Ялинка» - розпочато.

Першим кроком закладу стало проведення групових батьківських зборів на тему: «Сучасні підходи до ознайомлення дошкільників з предметним довкіллям із активним залученням конструктора LEGO».

При зустрічі усі присутні представники родин вихованців мали змогу ознайомитися із завданнями комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки». Крім того, отримати конкретні поради від практичного психолога щодо психологічного портрету дошкільника.

Керівник закладу Ніна Бойко подякувала усім родинам, які прийняли активну участь у підготовці «Ялинки» до нового навчального року.

У різному вирішили безліч питань організаційного характеру у тандемі з педагогами, медичною сестрою та директором закладу.

cexfgslp 1

Детальніше...

Виробничі збори колективу

Днями у ЗДО №16 відбулись виробничі збори колективу, повісткою дня яких було:

Результативність підготовки закладу до нового навчального року.

У своїй презентації керівник закладу Ніна Петрівна підвела підсумки підготовки, акцентуючи увагу на основних роботах, які проводились влітку, а саме: ремонт стелей у групових кімнатах, капітальний ремонт двох холів, заміна водопровідних труб на пральні, фарбування підлоги та ігрових споруд на ділянках…

         З її вуст звучала подяка усім членам колективу, які надзвичайно відповідально віднеслись до ремонтних робіт. Особлива вдячність родинам, які допомагали створити комфортне середовище для маленьких «ялинчат».

         Не забули і про проблеми, які необхідно вирішити ближчим часом:

встановлення вхідних воріт; придбання контейнерів та урн для сміття; встановлення павільйонів на ділянках; асфальтування подвір’я.

dbhjybxspjhb 1

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom