В Країні кольорових мрій дитинства

Чудового сонячного літнього ранку -26-го липня в ЗДО №16 «Ялинка» пройшла розвага в кольоровому стилі з використанням конструктора ЛЕГО: «Крейда фест.

Діти з посмішками на обличчі та вогниками в оченятах зустріли ведучу свята - Веселку, яка запропонувала «ялинчатам» та вихованцям інших ЗДО відгадати загадки про кольори та їх відтінки.

Дошкільнята із задоволенням грали в різноманітні ігри, використовуючи конструктор ЛЕГО: «Знайди собі пару», «Кольорові обручі», «Квітка –семицвітка».

rjkmjhjdb 2

Звітує керівник закладу

        7 червня 2018 року двері дошкільного навчального закладу №16 «Ялинка» були відчиненими

для усіх бажаючих дізнатися про пророблену роботу керівника Ніни Бойко за 2017 – 2018 навчальний рік.

pdsnlbhtrnn 7  pdsnlbhtrnn 1

     Конференція відбулася за участю членів колективу, батьків вихованців ДНЗ та представників громадськості міста.

Цікава зустріч у "Ялинці" ...

22 травня у «Ялинці» відбулось чергове засідання опорного ДНЗ.

Тут з радістю зустрічали керівників дошкільних закладів міста та вихователів – методистів.

 wsrfdfpecnhsxzkbyy1 1

На часі складна і відповідальна просвітницька робота дошкільного закладу, спрямована на розширення і поглиблення знань членів родини про сучасні освітні завдання.   Саме своїм досвідом з вищеназваної проблеми ділилась керівник дошкільного закладу Ніна Бойко. У своїй презентації вона розкрила систему роботи організації та проведення педагогічної школи, періодичність якої визначається річним плануванням (двічі на рік – листопад і квітень). Присутніх зацікавили зміст та форми роботи з родинами, їх змістовність та глибина.

Стежками бойової слави…

Патріотичне виховання дошкільників є надзвичайно важливим завданням в кожному дошкільному закладі. Неабияке значення для виховання свідомого громадянина є прищеплення шанобливого ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам'яті про тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну.

Педагогічний колектив та профспілкова організація ЗДО №16 «Ялинка» м. Бердичева у своїй роботі з дітьми велику увагу приділяє бесідам про героїв війни, зустрічам з ветеранами, екскурсіям, використання пісень, віршів, наочного матеріалу. Новину про екскурсію до музею маленькі «ялинчата» сприйняли радісно та завзято, адже часто люблять подорожувати рідним Бердичевом. Оскільки дорога була далекою, то подорож ми здійснили на автобусі, який надав нам директор автопарку Ігор Плісак за сприянням депутата Верховної Ради Олександра Ревеги. Діти , а їх налічувалось 50 чоловік, швидко заповнили місця в автобусі. Всю дорогу «пізнайки», «чомучки», «розумники», «дзвіночки» схвильовано задавали безліч запитань, їм хотілось якнайшвидше потрапити до музею. І ось автобус під’їхав до КПП 26-ї окремої артилерійської бригади, де на нас чекав екскурсовод - лейтенант Сергій Романов.

jqjdfckfdd 1  jqjdfckfdd 2

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom