Тато, мама, я – розумна сім’я

10 квітня 2019 року у ЗДО №16 «Ялинка» відбулося чергоге засідання логопедичного клубу на тему: «Тато, мама, я – розумна сім’я». Вчителі-логопеди Білик М. А та Літинська Ю. В ознайомили батьків з мовленнєвими іграми, в які грають їхні діти на логопедичних заняттях.

nfnjvfvfzkju 7

Дорослі мали змогу перетворитись на дітей та погратися. Батьки з великим задоволенням складали «чарівні» килимки з LEGO-конструктора, будували речення, знаходили відмінності та виконували безліч різних завдань.

nfnjvfvfzkju 1  nfnjvfvfzkju 3  nfnjvfvfzkju 5

Детальніше...

Сучасні ефективні підходи до корекційно-відновлювальної роботи з дітьми із ЗНМ І рівня

20 березня 2019 року ЗДО №16 «Ялинка» знову відкриває двері для гостей. Вчителі-логопеди м. Бердичева зібралися на чергове секційне засідання.

vtnjljkjulsd 1

Метою зібрання було розширення та поглиблення знань колег з теми: «Сучасні ефективні підходи до корекційно-відновлювальної роботи з дітьми із ЗНМ І рівня». Вчителі-логопеди переглянули під групове заняття на диференціацію завдань для дітей з різним рівнем мовленнєвої активності та відеозапис індивідуального заняття із дитиною ЗНМ І рівня, підготовлені вчителем-логопедом Білик М. А.

vtnjljkjulsd 4   vtnjljkjulsd 5

Детальніше...

19 річна дружба єднає ДНЗ №16 із міським підприємством водоканалу

Безкорисна, чиста, щира підтримка «Ялинці» інколи приємно вражає нас, колектив та батьків. А дошкільнята беруть такі чудові уроки людяності ще з самого дитинства! Працівники водоканалу частенько забігають до нас з проханням допомогти, до них ми заходимо рідше. Проте є особливий у році день - День комунального працівника, коли представники «Ялинки» - почесні гості на водоканалі. В цьому році це відбулось 15 березня.

lhefdjljf 5   lhefdjljf 10

З караваєм та оригінальними подарунками для жінок (виготовленими своїми руками) дітлахи приїхали до шефів.

lhefdjljf 2  lhefdjljf 16 lhefdjljf 11

Детальніше...

Імідж психологічної служби складається з іміджу кожного психолога

12 березня 2019 року практичні психологи міста зібралися в ДНЗ № 16 за круглим столом, щоб обговорити, яким має бути імідж сучасного психолога, яку роль він відіграє в  професійній діяльності та які найважливіші риси особистості сприяють підвищенню ефективності діяльності психолога закладу освіти.

vscnfgcbjkjub 10   vscnfgcbjkjub 11

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom