Театралізована діяльність у "Ялинці"

Театралізовані ігри завжди радують, смішать дітей, користуються у них успіхом. Малята з великим задоволенням беруть участь у вищеназваних іграх.

Досвід роботи нашого дошкільного закладу показав, що театралізовану діяльність можна організовувати у всіх вікових групах, про що з впевненістю можна   сказати після колективного перегляду режимних процесів, які відбулися 21.04.15року.

 Вихователь ІІ молодшої групи «Сонечко» Юнна Анатоліївна Поліщук показала зразок того, якою має бути театралізована діяльність на початковому етапі роботи. Присутні педагоги мали можливість переглянути, як саме потрібно організовувати показ театру за казкою «Колобок» (з використанням елементів авторської методики «Грайлики»).


Вихователь середньої групи «Грайлики» Альона Вікторівна Лещенко підхопила естафету та продемонструвала, якою ж має бути робота з підготовки дітей до гри-драматизації за казкою «Соломяний бичок».

І, нарешті, довгоочікуваний фінал - показ вистави самими дітьми. Вихователь старшої логопедичної групи «Чомучка» Ольга Василівна Хоменець підготувала та показала разом із своїми вихованцями тіньовий театр за казкою «Троє поросят».

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom