В рамках тижня пожежної безпеки ...

На превеликий жаль, діти часто потрапляють у складні та небезпечні для життя ситуації через незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки. Саме тому у дитячих садках велика увага приділяється безпеці та збереженню здоров’я дітей. Виходячи з цього з 15 жовтня по 16 листопада 2015 року у ДНЗ №16 пройшов місячник безпеки життєдіяльності.

 

В рамках місячника педагогами були організовані заняття, бесіди, ігри, конкурси малюнків з даної теми. Цікавою для дітей була зустріч з працівниками ДСНС, яка відбулась 4 листопада на території   «Ялинки». Діти всіх вікових груп мали змогу краще дізнатися про професію пожежника, обладнання сучасної пожежної машини, спецодяг (термокостюм). Пожежний рятувальник, прапорщик служби Ц3 Лисак Володимир Володимирович продемонстрував дошкільнятам роботу пожежного рукава, вогнегасник та інші пристрої, призначені для гасіння пожеж, а також розповів про те, як працює пожежна машина під час надзвичайних ситуацій.

Зустріч з гостями пожежно-рятувальної частини, для яких наш садочок гостинно відкрив двері, підвищила зацікавленість дітей професією пожежника, сприяла поглибленню знань про ситуації небезпек, яких потрібно запобігти. 

   

 

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom