Зверніть увагу! Це важливо...

  БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Витяг з НАКАЗУ

26 січня 2016 року

 

№  43  / 01-06

Про організацію харчування учнів у ІІ семестрі 2015-2016

  навчального року у закладах освіти м. Бердичева

На виконання Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»,  «Про охорону дитинства»,  «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,  на підставі розрахунків щодо виконання натуральних норм харчування, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.01.2016 № 7 «Про встановлення розміру вартості харчування дітей у навчальних закладах міста», з метою забезпечення повноцінного раціонального харчування, запобігання харчових отруєнь та виконання санітарно-гігієнічних правил і норм,

НАКАЗУЮ:

         1.   Централізованій бухгалтерії управління освіти і науки (А.І.Хомич):

1)  Взяти до уваги визначений з 25.01.2016 розмір вартості харчування одного дитино-дня, що не перевищує:

- 17,39 грн.      - для вихованців ясельних груп дошкільних навчальних закладів  (за рахунок коштів міського бюджету);

- 26,97 грн.     - для вихованців дошкільних груп дошкільних навчальних закладів (за рахунок коштів міського бюджету);

- 33,74 грн.       - для  вихованців санаторних груп дошкільних навчальних закладів (за рахунок коштів міського бюджету);

-  9,28 грн.       - для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за рахунок коштів міського бюджету);

- 10,82 грн.       - для учнів 5-11 класів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів (за рахунок коштів міського бюджету);

- 9,28 грн.    - для  вихованців груп продовженого дня (за рахунок батьківської плати).

4. Керівникам навчально-виховних закладів міста:

1)  Організувати  харчування дітей у підпорядкованих закладах відповідно до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.01.2016 № 7.

2) Встановити для батьків або осіб, які їх замінюють, плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 65 % від вартості харчування на день.

3) Звільнити від плати за харчування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах батьків, або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

- дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів;- дітей, батьки яких загинули  під час виконання службових обов’язків;

- дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції.

4) Звільнити від плати за харчування в дошкільних навчальних закладах дітей з сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України.

5) Розмір плати за харчування в дошкільних навчальних закладах для дітей з багатодітних сімей  зменшити на 50 % від визначеної вартості харчування на день.

15)  Організувати вільний доступ учнів до питної води протягом усього часу їх перебування у навчальному закладі в таких формах: стаціонарні питні фонтанчики, бутильована вода тощо.Протягом навчального року.

5. Завідуючим дошкільних навчальних закладів міста підвищити відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Т.в.о. начальника управління освіти і науки                                                                                                                                    С.В.Басюк   

 

Роз’яснення  до  рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.01.2016 № 7 «Про встановлення розміру  вартості харчування дітей у навчально-виховних закладах міста».

З метою забезпечення вихованців дошкільного  закладу повноцінним харчуванням, з 25 січня 2016р. вартість харчування одного дня становить:

для вихованців ясельних груп – 17,39 грн.

для вихованців дошкільних груп – 26.97 грн.

Плата для батьків за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі встановлена у розмірі 65 відсотків відвартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп – 11.30грн.

для вихованців дошкільних груп– 17.53 грн.

Решта  35 відсотків сплачується з коштів місцевого бюджету.

Плата для батьків за  харчування  дітей  з  багатодітних сімей  зменшена  на  50 відсотків, тобто встановлена у  розмірі 32,5   відсотків  від вартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп – 5.85 грн.

для вихованців дошкільних груп – 8.77 грн.

Решта  67,5  відсотків сплачується з коштів місцевого бюджету.

За рахунок коштів місцевого бюджету звільнено від плати за харчування батьків, або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей :

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів;

- дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;

- дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції;

- дітей із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України.

 

Адміністрація  ДНЗ

 

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom