Думка поетеси

Дитячий  навчальний заклад №16 «Ялинка» в освітянському просторі  міста Бердичева відіграє значну роль у формуванні Особистості дитини, спрямовує зусилля на гармонійний, всебічний розвиток,  навчання і виховання  дошкільнят.

Зустріч з творчим колективом закладу на чолі з Бойко Н.П. вкотре переконала, що в дитсадку, який розташувався майже в самому серці міста, працюють талановиті, залюблені у свою справу і у дітей люди, які прагнуть формувати у своїх вихованців ціннісне ставлення до рідної землі, навколишнього світу, до себе.

yjdjhspldj

Вражає розвивальний простір закладу: кожен куточок естетично оформлений, продуманий до дрібниць, містить інтелектуальний та емоційний зміст. В закладі все виховує: інтер’єр рекреацій, груп, музей, наочність,  ігрові майданчики, все пронизане турботою про тих, хто щоранку поспішає у дитсадок.

       Спасибі тобі, «Ялинко», за те, що твориш неповторну ауру добра, любові, віри, надії, підтримки, даруєш серед непростих буднів свято для малят, що ростиш, плекаєш майбутнє  Бердичева, України.  Дарую тобі вірш-комплімент і акровірш, у якому влучні епітети розкажуть про тебе поетичною мовою. 

   

Дитсадок «Ялинка»:

Ошатний і чудовий,

Прекрасний, неповторний,

Мудрий, зріло-новий,

Усміхнений, мажорний.

Приємний і старанний,

Гостинний, щедрий, чистий,

Ясний, багатогранний,

Святково-урочистий.

Сумлінний, креативний,

Натхненний, працьовитий,

Духовний і активний,

Стійкий, талановитий,

Престижний, знаний в місті,

Всепереможний, щирий,

Змістовний, гарновісний,

Улюблений, щасливий! 

    Яскрава: на гілочках – дитячі мрії…

    Ліхтарики світять, як зорі надії

взИмку завжди особливо чудова,

    Ніжні сніжинки дарують обнови.

    Красуня зелена приходить на свято,

  нАші душі й серця звеселяти.

Заступник  директора з навчально-виховної роботи НВК №10, вчитель-методист Мариняк Н.В.

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom