Працює логопедичний клуб для батьків

     У четвер, 12 лютого, відбулося засідання логопедичного клубу на тему "Пальчиками граємо - мову розвиваємо".

     Важливість розвитку дрібної моторики, її вплив на розвиток мовлення дитини з'ясовували батьки старших груп "Чомучка" і "Розумники" разом з вчителями-логопедами Наталею Дундуковою та Лесею Мазур.

     Залежність між мовленням та рухами руки була відмічена ще у 1928 році. І батьки, які приділяють увагу певним вправам, іграм та завданням на розвиток дрібної моторики можуть вирішити декілька проблем, особливо важливих напередодні шкільного навчання:

  • загальний інтелектуальний розвиток дитини;
  • розвиток мовлення ;
  • підготовка дошкільника до оволодіння письмом.

     Жваву дискусію визвали питання впливу сучасних технологій на розвиток дрібної моторики, можливості її розвитку в побутових умовах.

    Цінністю таких зустрічей є те, що батьки отримують не тільки виважену теоретичну інформацію, а й практичні навички у вирішенні проблем з розвитку мовлення своїх дітей. З цікавістю опановували мами і тата пальчикову гімнастику. Адже ці вправи емоційні, їх можна проводити повертаючись з дитячого садка, сидячи у транспорті і, звичайно, вдома. Безліч творчих ідей було реалізовано батьками під час створення картини з дрібних матеріалів, що можна знайти у кожному домі.

 

     Швидко сплинув час, поставлені перед засіданням клубу завдання були вирішені. але ще довго нікому не хотілося розходитись, тому що кожен відчував себе у колі друзів і однодумців.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom