Така потрібна зустріч...

Для України інклюзивна освіта – це педагогічна інновація, до впровадження якої не готові педагоги. То ж нині надзвичайно гостро постала проблема роз’яснення організаційних аспектів цього процесу.

syrk 1

Саме з цією метою у «Ялинці» було організовано семінар на тему «Інклюзивна освіта в дошкільному закладі»   за участю кандидата психологічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти і педагогічних інновацій Наталії Петрівни Тарнавської.

Педагоги закладу з інтелектуальною цікавістю прослухали презентацію на вищеназвану тематику, підготовлену завідувачем закладу Ніною Петрівною,   з якої дізнались про зміст, завдання та законодавче врегулювання інклюзивної освіти в Україні.

syrk 2

Чітко, доступно, із знанням справи повела розмову з педагогами   Н.П.Тарнавська: яка роль вихователя, асистента; як планувати роботу в інклюзивній групі?.. як забезпечити толерантне ставлення до дітей з особливими потребами. На ці та багато інших запитань давала відповідь   викладач університету, вона ж – одна із авторів концепції інклюзивної освіти в дошкільному закладі у нашій країні.

syrk 3

Педагогам «Ялинки» було над чим замислитись того дня...

Інтелектуально збагачені, приємно вражені від почутого про інклюзивну дошкільну освіту в Італії, вони будуть аналізувати свою педагогічну діяльність ще не один день, змінюючи її до кращого... та дякуючи справжньому фахівцю у цій справі – Тарнавській Н.П.

syrk 4

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom