Ще раз потрапили у новорічну казку...

У кожного з нас у дитинстві була своя неповторна ялинка:

 зі скляним намистом і космічними кораблями, кукурудзою та паперовими сніжинками…

А хто вночі не прокрадався з ножицями, аби зрізати найсмачнішу у своєму житті цукерку та ще й прихопити горіхів, загорнутих у «золотко», яке лишилося від солодощів, «знищених» напередодні.

othfperfpws1 1

Початок лютого виявився незвичайним та приємним для усіх членів колективу ДНЗ №16, адже вони мали змогу відвідати музей Новорічної іграшки та ще раз полинути у казковий світ дитинства та чудес.

З цікавістю та допитливістю працівники закладу прислухались до екскурсовода – Валентини Михайловської , яка розповіла про історію виникнення іграшки ще з радянських років та по наш час.

othfperfpws1 2

Тут під одним дахом зібрані новорічні іграшки з різних країн та різних років створення. Більшість з них вже не зустрінеш на наших новорічних ялинках:

зірки, машинки, намиста, фігурки звірят, а також приголомшливі кулі, всередині яких – цілий новорічний сюжет. Багато з екземплярів музею мають неабияку цінність, і не один колекціонер хотів би мати їх у своїй колекції.

othfperfpws1 3

Новорічні іграшки, маленькі, тендітні, делікатні, і це змушує нас ставитися до них як до невід’ємного атрибуту різдвяно-новорічних свят і цікавих музейних експонатів.

Як приємно іще раз потрапити у дитинство…

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom