Фестивальний тиждень театралізованої діяльності

В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №16 "Ялинка" на виконання Закону України ''Про дошкільну освіту'', Національної доктрини розвитку освіти, Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, наказу управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради "Про проведення першогоетапу Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва" в лютому пройшов фестивальний тиждень.

В проведенні Тижня, на різних його етапах, прийняли участь  25 педагогів та близько 140 вихованців.

 

 

 

 

Основу даної роботи становило планування, що включало щоденні завдання з підготовки до театралізації казок у кожній віковій групі, СХД, включення елементів театралізації в заняття з художньої літератури, мовленнєвого спілкування, зображувальної діяльності, ознайомлення з довкіллям.

В рамках проведення Тижня вихователі всіх вікових груп узагальнювали і систематизували знання дітей про те, що таке театр, продовжували знайомити з різними видами театру, розглядали ілюстрації, фотографії тощо.

Дітям запропонували покази різних видів театру: настільного, пальчикового, тіньового, прищепок, ложок та інші. Діти мали змогу переглянути вистави за казками:

 І молодша - "Курочка Ряба"

ІІ молодша - "Котик і Півник"

середня - "Соломяний бичок"

старша - "Червона шапочка"

середня спец. "Краплинка" - "Рукавичка"

старша спец. "Дзвіночок" - "Коза-Дереза"

логопедична "Розумники" - "Гуси-лебеді"

логопедична "Чомучка" - "Зайчикова хатка",

які добре знайомі дітям.

         Продемонстрували свої досягнення учасники загальносадових гуртків під час звіту, проведеного у формі театралізованого дійства.

         Театральна студія педагогів закладу "Чарівний світ казок" організувала виставу для дітей середнього дошкільного віку за участю ляльок, вихователів та дошкільників "Зайчик застудився".

       За цей час педагоги закладу мали змогу докладніе ознайомитися з літературою з питань організації театралізованої діяльності дітей дошкільного віку. Вихователі під час проведення майстер-класів взяли в свою педагогічну скарбничку нові психогімнастичні вправи з досвіду роботи практичного психолога, хореографічні етюди та пісенькі ігри з досвіду музичного керівника, що допоможуть розвинути емоційну чутливість, виразність рухів, жестів, творчу імпровізацію.

         Завершився Тиждень постановкою мюзиклу за казми Г.Х. Андерсена "Дивна казка" за участю дітей усіх вікових груп. Більше 60 дошкільників показали свої акторські здібності.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom