Захоплюючий казковий круїз

Літо – це прекрасна пора року, яка дарує дітям чудову нагоду отримати заряд бадьорогоrfprjdbqrhesp 14 настрою та здоров’я на весь рік.

Наша дитсадівська малеча уже звикла до того, що кожний день

їх чекає якийсь сюрприз, розвагачиказковедійство.

21 червня «ялинчата» мали змогу вирушити у далекий незабутній круїз

на кораблі «Казковий» разом з капітаном. Мандрівка виявилася дивовижною

та захоплюючою, адже подорожували по улюблених казках та мультфільмах.

А яка ж подорож без пісні? Свою майстерність усім присутнім продемонстрував морський ансамбль «Домісолька», який зарядив позитивним настроєм та веселощами.

rfprjdbqrhesp

І ось капітан лайнера оголошує першу зупинку – «Сюрпризну». Несподіванкою для малят стала поява Свинки Пеппи, яка навчила ставити палатку, збирати дрова та розводити багаття.

rfprjdbqrhesp 1

rfprjdbqrhesp 2       rfprjdbqrhesp 3

Тим часом у полі зору капітана та екіпажу лайнера з’явився Смішарик, який влаштував справжнє змагання у колесах з тканини та голосистий батл сміху.

rfprjdbqrhesp 4          rfprjdbqrhesp 5

rfprjdbqrhesp 7

Подорожуючи далі, маленькі мандрівники потрапили на зупинку – «Простоквашино», на якій їх очікували Матроскін та Шарик зі своєю корівкою – Муркою. Але ж потрібно зробити улюбленці подарунок – нагодувати свіжим сінцем. Цим і зайнялись мандрівники. Мурка віддячила теплим та смачним молочком, якого вистачить усім малятам!

rfprjdbqrhesp 8

rfprjdbqrhesp 9           rfprjdbqrhesp 10

На зупинці «Розумники» маленьких моряків очікували Ведмідь та Маша, які перевірили екіпаж корабля на знання морської азбуки і улюблених казок.

rfprjdbqrhesp 11

Як добре подорожувати… Але час повертатись додому та влаштувати справжню дискотеку.

rfprjdbqrhesp 13                    rfprjdbqrhesp 12

Казковий літній круїз вдався наславу! Доказом цього став щасливий дитячий сміх, гарнийнастрій та море повітряних кульок.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom