"Плеоптичні вправи та їх роль у профілактиці та зміцненні зору дітей"

Зір - це великий Божий дарунок людині, завдяки якому вона –може повноцінно жити й радіти, споглядаючи красу цього світу.

15 листопада у вечірню годину знову зібралися батьки груп «Краплинка» та «Дзвіночок». Метою їх зустрічі стала одна із цікавих форм по роботі з батьками «круглий стіл», тема зібрання «Плеоптичні вправи та їх роль у профілактиці та зміцненні зору дітей». Ця тема є близькою для кожної родини цих груп.

gktjgnbxysdghfdb 1

Розпочала засідання «круглого столу»вихователь Шевчук В.В.,яка довела до відома батьків інформацію що науковцями доведено,що 95% інформації про оточуючий світ людина отримає через зір. І від того,як розвиваються очі і мозок,залежить гармонійне формування дитини,її здоров’я ,психоемоційний стан і все наступне життя.

          Валентина Василівна наголосила що важливим методом корекційної роботи є систематичне використання гімнастики для очей. Спеціальні вправи для очей сприяють профілактиці порушення зору,розвитку рухливості очей,відновлення бінокулярного зору, зняття втоми очей,розслаблення зорової системи,позитивно впливають на циркуляцію крові в органі зору,на тренування м’язів ока,відновлення зору при косоокості та амліопії.

Батьки з цікавістю переглянули слайд-шоу,де були представлені світлини дітей під час гімнастики для очей та плеоптичних вправ.

gktjgnbxysdghfdb 2

Під час практичної частини вихователь Данилюк Л.А. представила до уваги батьків цікаві посібники,які використовує з дітьми під час плеоптичних вправ. З задоволенням батьки уявили себе дітьми,шнурували шнурівки в подарунок своїм дітям, з захопленням склади казку на прищепках, викладали візерунки на плоских формах,втискаючи насіння в пластилін.

          Завершенням засіданням «круглого столу» було виготовлено музичні іграшки за методикою «Грайлики». Дружною родиною створили оркестр,та зіграли.

gktjgnbxysdghfdb 3

Батьки були вдячними,за проведену роботу та зрозуміли ,що робота з дітьми,які мають проблему з зором має свої особливості,часто вимагає особливого підходу,терпіння,тому керуємось словами відомої людини минулого століття Елен Келлер: «Не думайте про сьогоднішню невдачу,але думайте про завтрашній успіх».

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom