"Світить зіронька в віконце, спи моє маленьке сонце"

«Світить зіронька в віконце, спи моє маленьке сонце» - саме таку назву мала година спілкування з батьками та педагогами «Ялинки» (музичним керівником Мариною Анатоліївною Слободенюк, вихователями Тетяною Ігорівною Димчак, Ларисою Миколаївною Гаврилюк).

cdsnbnmpjhsymrf 1

Розпочалось зібрання з виконання колискової на акордеоні акордеоні Мариною Слободенюк, яка надзвичайно вразила всіх присутніх.

Вихователь Лариса Миколаївна розповіла про значення колискової для дитини.

cdsnbnmpjhsymrf 2   cdsnbnmpjhsymrf 3

Колискова — це душа, яка ходить навшпиньках. Почути її кроки можуть  лише  ті,  хто  вміє  слухати. Як  і  сповідь матері  над  колискою. Коли вгамовуються, стихають людські чвари, коли натруджена  (вечірня чи вранішня)  земля  дихає  безгомінням,  коли помислам  і надіям  відкриваються  простір  і  небо,  а  світ  стає милосерднішим,  ближчим  до  серця,— тоді в  серці матері народжується пісня, тоді над колискою вона щемно, тремтливо  та  ніжно  виспівує  свою  незглибинну  душу.

cdsnbnmpjhsymrf 4

А пізніше родини взялися самі виконати колискові у супроводі музичного інструменту та музичних іграшок, на яких грали самостійно.

cdsnbnmpjhsymrf 5    cdsnbnmpjhsymrf 6

На згадку про теплу та цікаву зустріч, всі отримали буклети.

Тож нехай колискова пісня приносить у ваші родини

тепло, затишок та спокій.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom