В Країні кольорових мрій дитинства

Чудового сонячного літнього ранку -26-го липня в ЗДО №16 «Ялинка» пройшла розвага в кольоровому стилі з використанням конструктора ЛЕГО: «Крейда фест.

Діти з посмішками на обличчі та вогниками в оченятах зустріли ведучу свята - Веселку, яка запропонувала «ялинчатам» та вихованцям інших ЗДО відгадати загадки про кольори та їх відтінки.

Дошкільнята із задоволенням грали в різноманітні ігри, використовуючи конструктор ЛЕГО: «Знайди собі пару», «Кольорові обручі», «Квітка –семицвітка».

rjkmjhjdb 2

Яскравим сюрпризом став прихід веселого Художника, який показав цікаві фокуси дівчаткам і хлоп’яткам,

rjkmjhjdb 1

танцював з ними танок «Дружба» та співав веселі пісні.

rjkmjhjdb 3

Юні леді та джентльмени також розповідали свої вірші про кольори та відтінки.

Старші вихованці разом з Веселкою і Художником створили за на полотнах нетрадиційним способом «морський» та «галявинковий» пейзажі з допомогою цеглинок ЛЕГО.

rjkmjhjdb 4

На закінчення талановиті пальчики кожного вихованця залишили на асфальті свої «авторські» картини, в яких відображались враження від побаченого.

Все так гарно склалось, що, навіть, дощик соромився зашкодити нам, а тому і не виходив гуляти!

«Як же хороше та гарно веселитись, відпочивати та гратись на свіжому повітрі усім разом» – звучало з вуст маленьких талантів.

І так не хотілось закінчувати…

Сердечка юних дарувань ще більше наповнились не забутніми та неповторними враженнями.

Ми всі разом побували в Країні кольорових мрій дитинства!!!

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom