Ялинчата - волонтери

     В ДНЗ №16 «Ялинка» з 29 по 31 жовтня проходила акційна виставка під назвою «Ялинчата - волонтери», мета якої: підтримка воїнів АТО.

    Сама ідея акції виникла в педагогічному колективі, та дуже швидко була підтримана на засіданні загально садового батьківського комітету, пізніше – членами родин та їх вихованців.
     В першому етапі акції, в якому дошкільнята готували малюнки для воїнів АТО, прийняло участь 55 дітей. Глибокий зміст робіт, слова, що роздирають душу на шквалт: «Повертайтеся живими...», «Спасибі за мир...», «Ми чекаємо вас живими...», «Ні - війні...» вражають своїм патріотичним змістом.

     Мета другого етапу акції полягала у підготовці виставки робіт, виготовлених руками батьків та дітей. Чого тут тільки не зустрінеш:
                 картини, писані маслом, вишиті бісером та висипані насінням;
                 квіти та корзини з листя;
                 обереги;
                 прикраси для дівчат з українською символікою;
                 різноманітна випічка........
    І ще багато чого цікавого......

    75 родин прийняло участь у даному етапі благодійній акції.

                  


   Розпочався розпродаж... – кожна родина придбала собі поробку по душі, подумки перебуваючи поруч з воїнами АТО, адже за виручені кошти буде придбана допомога саме для них.
    А дитячі роботи зігріватимуть їх душі навіть у холодну пору року.
   Не залишились осторонь акції всі члени колективу «Ялинки», які від душі передають захисникам теплі речі, засоби особистої гігієни, продукти харчування....
    Вже днями благодійна допомога буде передана воїнам АТО.

  

                                                       

   

 http://trkvik.tv/index.php?module=news&id=5371 - відеорепортаж

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom