Правове виховання як один із аспектів становлення особистості

   Вечірні   сутінки четверга 26 листопада «ялинчата» не помітили. Причина   тому – підготовка до виступу перед головними поціновувачами їх творчості – татусями та матусями.

    Нетрадиційний початок засідання педагогічної школи – патріотичне виконання пісні про «Україну» учасниками ансамблю «Едельвейс»- заінтригував слухачів.

    Після цікавого виступу завідувачки Ніни Петрівни Бойко, яка познайомила батьків із коротким змістом нормативних документів, що захищають права дитини, члени родин отримали «Пам'ятки добрих батьків».

    Спеціаліст міського управління юстиції Олена Геннадієвна Тарасенко   познайомила слухачів школи із змістом права дітей без насильства та приниження.

     Після представлення членів загально-садового батьківського комітету, Ніна Петрівна подякувала всім родинам,   які прийняли участь в акції «Ялинчата - волонтери».   А ще –з її вуст прозвучала подяка на адресу батьків груп «Краплинка» та «Дзвіночок» за подароване пластикове вікно для роздягальні вищеназваних груп. Красовський Володимир Миколайович   отримав подяку за спонсорську допомогу для заміни вікна на пластикові пакети.

 

     Здається, мало пройшло часу, як до залу забігли гуртківці із «Домісольки», співаючи пісню «Добрий день» - і зал засяяв від щастя на обличчях присутніх.

     А далі: гуртківці із «Чарівних звуків»,

 

     «Funny school»,

 

     «Юний баскетболіст»

 

дивували батьків своїми талантами.

  

     Час добігав кінця, а присутнім не хотілось виходити із затишної, заповненої добром, теплом, людяністю та привітністю, залою…..

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom