Мій тато в АТО

 5 грудня, ялинчата зустрічалися з воїнами АТО, щоб привітати їх зі святом Збройних сил України. Святом тих, хто зараз стоїть на варті нашої Вітчизни, боронить її  кордони.

Під урочистий марш, гучні оплески дошкільнят до зали входять військові: прапорщик  Євген Володимирович Піскун та  медичні працівники Артем Петрович Мазур, Олександр Миколайович Сорока. Всі вони перебували в зоні АТО.

Очі дітей горіли від радості, гордості за воїнів-захисників.

Кожен із них розповів малюкам про свою службу на сході України.                  

Вихованець групи ,,Пізнайко” Назар Піскун так гарно і чітко декламував вірш-вітання, що аж подих захоплювало, адже гість – його татко, Євген Володимирович, - справжній герой.

 Учасники гуртка ,,Домісолька” подарували найкращі  пісні для гостей.

 А коли на сцену вийшли  учасники ,,Чарівних звуків”, Ніна Петрівна запросила взяти музичні інструменти і воїнів АТО, тут радості й щастю не було меж - діти пишалися, що з ними в оркестрі грають справжні воїни.

Дітям старших груп ,,Пізнайко”, ,,Дзвіночки”, ,,Розумники”  та  ,,Чомучки випала нагода по-справжньому, по-дорослому позмагатися під час ігор з гостями:

,,Витривалий солдат»воїни та хлопчики віджималися від підлоги.

 

  ,,Айрмреслінг – військові та діти мірялися силою на руках. Очі хлопчиків світилися від задоволення, коли їх маленька ручка лягала в справжню чоловічу – сильну, мозолисту.

  

І силу дихання перевірили в гостей під час гри ,,Надуй кульку, де переможцем став Євген Піскун.

Та яке ж свято без подарунків!?

І вони були: дошкільнята намалювали і написали найкращі побажання, а від батьків – теплі шкарпетки та предмети гігієни. Артема Петровича Мазура попросили передати всі подарунки воїнам АТО, тому що він за декілька днів повертається знову на Схід.

Гості-воїни побажали ялин чатам  щастя, здоров’я, мирного неба.

Дошкільнята і дорослі з великим задоволенням сфотографувалися на згадку про зустріч. 

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom