Як запобігти травмуванню дитини

Пам'ятка для батьків

znp1

Діти часто травмуються або можуть завдати тілесних ушкоджень одне одному під час гри. Травмування може спричинити як поведінка самої дитини або її однолітків, так і необачність дорослих. Тому найважливіше завдання дорослих — створити відповідне середовище для безпечної гри дітей, аби запобігти їх травмуванню.

Пильно наглядайте за дитиною поблизу дороги, відкритих водойм, на спортивному чи ігровому майданчиках. Контролюйте її поведінку й умови гри.

Подбайте про зручний одяг і взуття дитини — вони мають відповідати погодним умовам. Дитині має бути зручно рухатися під час їзди на ковзанах, лижах чи санчатах або велосипеді чи роликах тощо.

Стежте за грою дитини з низьким рівнем сенсомоторного розвитку.

Що молодша дитина, то нижчий у неї рівень сенсомоторного розвитку. Якщо дитина не вміє досконало володіти своїм тілом, то координація її рухів порушується. А відтак травмуватися вона може навіть під час простої гри.

Поінформуйте дитину про наслідки її можливих дій. Коли вона йде на ігровий майданчик або до парку розваг, розкажіть їй про безпечне поводження з ігровим обладнанням. Для власної безпеки дитині важливо знати, які атракціони небезпечні, та як потрібно поводитися на них.

Поясніть дитині, що не можна нехтувати власною безпекою, аби вразити друзів чи досягти найліпшого результату в певному змаганні. Часто така рішучість може призвести до негативних наслідків.

Ознайомте дитину з правилами дорожнього руху. Дитина має знати, як правильно переходити вулицю на пішохідному переході або переході, де є світлофор. Переходити вулицю вона має тільки під наглядом дорослих.

Навчіть дитину правил пожежної безпеки. Навіть якщо сірники, запальнички та інші вогненебезпечні предмети знаходяться в недосяжному для дитини місці, вона має знати, що бавитися з ними не можна.

znp2  znp2 znp2 znp2 znp2

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom