Чи потрібна медична довідка після тимчасової відсутності дитини в дошкільному закладі?

2tre

Відповідно до пункту 2 розділу XII Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України 24 березня 2016 року № 234, до дошкільного навчального закладу не приймають дітей з ознаками інфекційного захворювання.

Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікар-педіатр або лікар загальної практики - сімейний лікар вказує рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини, що ви здоровіла,   на перші 10-14 днів.

Дітей після тимчасової відсутності в дошкільному навчальному закладі з інших причин приймають без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.

Час тимчасової відсутності не регламентовано нормативними документами. Так, у літній оздоровчий період або під час відпустки батьків за їхнього бажання дитина може не відвідувати дошкільний заклад.

Однак слід нагадати батькам, що в такому разі лише вони несуть відповідальність за здоров’я дитини. Тож вони мають бути зацікавлені в тому, щоб за найменших підозр на те чи те захворювання дитину обстежив лікар.

2tre               2tre

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom