Профілактика плоскостопості

Стопа людини - тонкий і складний механізм, справність якого залежить від того, як ми дбаємо про нього і в яких умовах він працює. gkcrcngcn 2

Стопа складається з дрібних кісточок, які з’єднані між собою зв’язками та м'язами, що утворюють пружний звід – свого роду ресору, яка пружинить при ходьбі. Якщо точніше, то чотири зводи – два внутрішніх та два зовнішніх. При нормальній стопі внутрішня її частина за рахунок внутрішнього зводу при ходьбі не торкається землі.

Плоскостопість буває вродженою та набутою. Коли починається плоскостопість – з'являється швидка втомлюваність ніг, біль в ступнях, пальцях, в м'язах голені, стегнах, попереку. В результаті плоскостопості хода стає неправильною, закованою. Дитина ходить, широко розставляючи ноги, трохи зігнувши їх у колінах і відбувається викривлення тазу.

Щоб припинити розвиток плоскостопості вже із самого раннього дитинства, необхідно закріпити м'язово-зв'язковий апарат ступні.

Стопа людини (дитини) має безліч активних точок, які зв'язують підошву з внутрішніми органами, та активізується центральна нервова система – покращується самопочуття.

Для цього рекомендуємо використовуємо прийоми самомасажу (з використанням су-джоків).

gkcrcngcn 3     gkcrcngcn 4

Детальніше...

ЛЕГО-Робік в гості завітав

ЛЕГО-конструювання - улюблена гра дітей. Цей вид діяльності має не лише потужний пізнавальний потенціал, а й може бути ефективним засобом фізичного розвитку дітей.

Саме тому фізкультурна розвага «ЛЕГО-Робік в гості завітав» проведена з дітьми старших груп «Пізнайко», «Дзвіночок», «Розумники» і «Чомучки»

додала учасникам багато енергії і задоволення.

До дітей завітав ЛЕГО-Робік, який подорожує планетами нашої Галактики.

hjsrrr414

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom