Команди "Зеленого патруля"

Сьогодні екологічні проблеми набули глобальних масштабів, і тому надзвичайно важливо змалку формувати в дітей екологічну свідомість, розуміння того, що кожна їхня справа йде на користь чи шкоду природі.

Під час проведення фізкультурного свята на тему «Бережи дарунки природи, кожну квітку і кожен листок» дошкільнята мали змогу розкрити причини і можливі негативні наслідки екологічної катастрофи і, граючись, знайти шляхи їх усунення.

lfheyrbghbhjlb961lfheyrbghbhjlb704

Фітбол - друг, партнер, тренажер

Поряд з традиційними засобами фі­зичного виховання, оздоровлення дошкільників у практиці роботи дошкільних закладів знаходять місце інші, наприклад: фітбол-гімнастика — вправи з використанням м'яча, що має певні властивості (розмір, колір, запах, пружність), які застосовуються з оздоровчою метою.

З лікувальною метою фітбол-м'ячі великого діа­метра почали використовувати в Європі ще із середини 50-х років XX століття. Зокрема, у 1955р. лікар-фізіотерапевт Сюзан Кляйн-Фогельбах (Ба- зель, Швейцарія) використовувала фітбол-м'ячі для занять з дітьми, хворими на церебральний параліч. У 1980р. американський лікар Джоан Познер-Майер використовувала їх для реабілітації хворих після травм опорно-рухового апарату.

Доведено: заняття з фітболом допомагають знімати напруження в усьому тілі, поліпшують рухливість, гнучкість, еластичність суглобів та кровообіг, діяльність усіх органів, формують пра­вильну поставу.

Ефект фітболу зумовлюється дією коливань м'яча (вібрацією), яка відчувається під час сидіння на ньому (подібно до їзди верхи). Слабка постійна вібрація заспокійливо діє на нервову сис­тему, а інтенсивна — збуджує. Саме слабкі вібраційні хвилі можуть підсилювати перис­тальтику кишківника, функції шлунка, печінки, нирок. За оптимального та систематичного навантаження зміцнюється м'язовий корсет навколо хребта. Зазначимо: "криво сидіти на м'ячі неможливо, бо втрачається рівновага та баланс, що призводить до падіння. Отже, лише правильне сидіння на фітболі сприяє формуванню правильної постави.

ЦІКАВО

Змагаються "Бджілки" та "Мурахи"

Основа всебічного розвитку дитини – її повноцінний фізичний розвиток та добрий стан здоров'я . На зміцнення здоров'я малят, удосконалення роботи всіх фізіологічних систем дитячого організму, набуття малюками рухового досвіду спрямовані різноманітні форми роботи з фізичного виховання. Серед них спортивні свята і розваги. Надзвичайно мотивує до руху і активного відпочинку казково-ігровий сюжет дійства. Саме гра, що близька природі дитини, є найбільш дієвим засобом фізичного розвитку дошколярика і виступає могутнім стимулом його рухової діяльності.

І ось на цей раз діти старших груп «Пізнайко», «Дзвіночок», «Розумники», «Чомучки» потрапляють у казкове місто Комашинськ і рятують його мешканців-комах від злого Павука. Приймаючи участь у іграх-естафетах, діти граються, не підозрюючи, що засвоюють певні знання та набувають практичного досвіду.

rjvfibycmr387

Команди дітей «Бджілки» і «Мурахи» змагаючись, допомагають дощовим черв'якам визволятися з полону на скейтах.

rjvfibycmr309  rjvfibycmr313

Уявляли себе швидконогою стоногою, яка тікає від павука долаючи складні перепони.

Казка взимку оживає

«Зима прийшла – здоров'я і радість принесла!» - під таким гаслом пройшов День Здоров'я у «Ялинці».

Морозець та сніжок, сани, лижі, ковзанки, сніжки, рухливі ігри, спортивні ігри та вправи забезпечили задоволення дітям від самої рухової діяльності. Дошкільнята дістали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів.

За традицією у День Здоров'я проводиться і спортивне свято, метою якого є ще більша активізація рухової діяльності дітлахів, забезпечення в іграх кожного, створення піднесеного та казкового настрою. Адже назва його –«Казка взимку оживає». Вихованці старших груп «Пізнайко», «Дзвіночок», «Розумники» та «Чомучка» зустрілися з підступною Сніговою Королевою,

cgjhncdznj 12

але зовсім її не злякалися, і із задоволенням вирушили у світ пригод, щоб визволити хлопчика Кая.

Спочатку намилувалися ніжністю і легкістю сніжинок у танці (виконали дівчатка групи «Дзвіночок»).

cgjhncdznj 13    cgjhncdznj 1

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom