Мислимо, навчаємось, про здоров'я дбаємо

Сьогодні залишається актуальним питання зміцнення здоров'я дошкільників, оскільки зберігається тенденція до його погіршення. Діти нерідко відчувають перевтому, яка негативно позначається на стані їхнього  здоров'я. Тож педагоги нашого закладу підійшли творчо до створення системи здоров'язбережувальних технологій, застосувавши як один із її засобів конструктор LEGO.

LEGO-конструювання має не лише пізнавальний потенціал, а й може бути ефективним засобом фізичного розвитку дітей. В рамках проведення Дня Здоров'я у нашому закладі для дошкільнят старших груп була проведена розвага на тему: «Мислимо, навчаємось, про здоров'я дбаємо». Сценарій свята об'єднав в собі музичні номери, розваги, LEGO-конструювання та рухливі ігри, що стало потужним засобом оздоровлення, виховання й навчання дітей. Цікаві ігри та естафети:

-         «LEGO-боулінг»

1120057   1120060

-         «Прокоти у ворота»

1120064

-         «Переправа»

1120070

-         «Знайди пару до цеглинки» 

-         «LEGO-цеглинка на голові»

1120068

-         «Чия команда швидше збудує»

1120071

сприяли не лише вдосконаленню дрібної та крупної моторики рук, розвитку рухових навичок та фізичних якостей, а й вихованню згуртованості між дітьми, формуванню у них уміння діяти в команді, самостійно приймати рішення тощо; подарували їм піднесений настрій і радість від творчості.

1120066                     1120067

1120076

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom