Команди "Зеленого патруля"

Сьогодні екологічні проблеми набули глобальних масштабів, і тому надзвичайно важливо змалку формувати в дітей екологічну свідомість, розуміння того, що кожна їхня справа йде на користь чи шкоду природі.

Під час проведення фізкультурного свята на тему «Бережи дарунки природи, кожну квітку і кожен листок» дошкільнята мали змогу розкрити причини і можливі негативні наслідки екологічної катастрофи і, граючись, знайти шляхи їх усунення.

lfheyrbghbhjlb961lfheyrbghbhjlb704

Для цього малята старших груп «Дзвіночки», «Розумники», «Чомучки», «Пізнайки» вирішили стати членами команди «Зеленого патруля».

Обстежуючи територію паркової зони, діти помітили багато викинутого газетного паперу і вирішили здати його на вторинну переробку.

Вирішили – зробили: не тільки прибрали, але ще й пограли!

lfheyrbghbhjlb711  lfheyrbghbhjlb974

Команди «Зеленого патруля», змагаючись сортували і вивозили сміття з пластику і паперу.

lfheyrbghbhjlb719     lfheyrbghbhjlb977

А прибрані території взялися прикрашати дівчатка: посадили гарні та запашні квіти і заспівали разом із пташками.

lfheyrbghbhjlb988   lfheyrbghbhjlb735   lfheyrbghbhjlb744

Дошкільнята не тільки на «відмінно» склали теоретичний екзамен на правила поводження в природі, але і діями довели це: обережно проповзали під павутинкою, прокладали вузьку стежку між квітами.

lfheyrbghbhjlb013    lfheyrbghbhjlb762

Вода – джерело життя

Для всіх на цьому світі.

Тваринам, людям, рибам і пташкам

Без неї не прожити.

Сталася біда – в озерах пересохла вода!!!

Щоб не загинули риби

Води потрібно принести і налити!

lfheyrbghbhjlb665  lfheyrbghbhjlb664

lfheyrbghbhjlb780                                         lfheyrbghbhjlb793

Змістовно, цікаво і весело провівши рейд, члени команд «Зеленого патруля» вирішили не дозволяти ніколи і нікому залишати пустку замість пишної природи, тому що «наша щедра і гарна планета, найрідніший і затишний дім».

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom