Дружно й весело ми граємо – Україну прославляємо

Любов до Батьківщини народжується зі споглядання мальовничих пейзажів, із захопленням багатством української природи, щирістю та працьовитістю людей, що живуть поряд. Чудовою нагодою для цього можуть стати і фізкультурні свята та розваги. Граючи з дітьми в естафетні, рухливі та народні ігри відкриваєм красу рідної землі, спонукаєм до активних дій, викликаєм емоційний відгук на події і звичайно формуємо основи патріотизму.

Під час проведення розваги «Дружно й весело ми граємо – Україну прославляємо» дошкільнята груп «Дзвіночок», «Пізнайко», «Чомучка» і «Розумники» мали змогу мандрувати просторами рідної землі (через відеоролик) та грати у ігри різних регіонів України.

А розпочиналась подорож з півночі України. Там знаходиться культурний та історичний центр, столиця нашої країни - місто Київ. Ми милувались київськими краєвидами, слухали українську народну мелодію у виконанні оркестру народних інструментів «Чарівні звуки».

dtctkjuhfvjcm 1

Але дошкільнята старших груп зібрались вже до школи, тож час показати свої вміння читати! Гра-естафета «Виклади назву столиці» з використанням цеглинок LEGO конструктора сприяла розвитку фізичних і розумових здібностей малят.

dtctkjuhfvjcm 2  dtctkjuhfvjcm 3

Цікава відеомандрівка привела нас на південь України – на місця овіяні славою бойових подвигів козаків, які теж любили і пограти, і пожартувати. Веселі ігри-естафети «На козакові і рожа пригожа»

dtctkjuhfvjcm 4     dtctkjuhfvjcm 5

та «Подолай на коні перешкоду» виявили найспритніших дошкільнят-козачків, які не тільки вміють швидко одягнутися у козацьке вбрання, але і на «коникові» (м’ячі - фітболі) перестрибнути перешкоди.

dtctkjuhfvjcm 6  dtctkjuhfvjcm 7

dtctkjuhfvjcm 8  dtctkjuhfvjcm 9

Захід нашої України! Веселі музики, мальовничі пейзажі карпатських гір, смарагдові полонини, синьоокі гірські річки та озера милують наше око. Тож і ігри такі – туристичні! Гра – естафета «Човняри»

dtctkjuhfvjcm 10  dtctkjuhfvjcm 11

dtctkjuhfvjcm 12  dtctkjuhfvjcm 13

допомогла уявити дошкільнятам, як важко переправлятись через гірську річку; під час гри «Гірська стежка».

dtctkjuhfvjcm 14   dtctkjuhfvjcm 15

відчули екстрім гірських підйомів і спусків. А ще допомогли загнати «овечок» (кульки) до кошари під час гри «На полонині»!

dtctkjuhfvjcm 16        dtctkjuhfvjcm 19

Відео подорож привела нас до східного регіону України – де буяє чарівна, загадкова, барвиста природа; живуть лагідні та добрі люди; веселі діти, які граються і бешкетують.

З великим задоволенням діти грали в українські народні ігри «Кіт Опанас»,

dtctkjuhfvjcm 20  dtctkjuhfvjcm 21

«Бабуся»,

dtctkjuhfvjcm 23

«Рій гуде»,

dtctkjuhfvjcm 24    dtctkjuhfvjcm 25

адже в народних іграх багато гумору, жартів. Рухи учасників гри образні і супроводжуються раптовими веселими моментами, лічилками, закличками.

А завершив розвагу спільний, запальний, веселий народний танок «Гопак»!

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom