Міфи про зір

vsabafrnbpsh 1Міф 1. Морква та чорниця корисні для зору

Частково це так. Якщо в організмі бракує вітаміну А, зір і справді починає погіршуватися. Зокрема, розвивається нікталошя – нічна сліпота. Вітамін А ж поліпшує кровообіг у сітківці ока. Однак однієї морквини і 200 г. чорниці для поліпшення зору не достатньо. До того ж зору залежить не лише від кількості вітаміну А або лютеїну,що надходять з їжею в організм дитини. Тут потрібен комплексний підхід.

Міф 2.У дитини будуть ті самі проблеми із зором що і у батьківvsabafrnbpsh 2

Багато хвороб органів зору є генетичними, але гарантії, що дитина їх обов’язково успадкує, немає. За статистикою,лише три дитини зі ста з’явилися на світ зі спадковими патологіями зору, інші - набувають проблем із зором поступово. В одній родині можна зустріти і тих хто добре бачить, і тих, хто носить окуляри.

Міф 3.Зелений колір  сприятливо впливає на зір

Попри те, що зелений колір заспокоює роздратовану людину, на зір він не впливає

 

Міф 4.Косоокість у дітей з віком минає

Дитяча косоокість потребує консервативного або хірургічного лікування. Якщо ви помітили, що дитина косить очі, або вона їх часто тре, порекомендуйте батькам якомога швидше відвідати лікаря -офтальмолога.

Запізніле лікування косоокості – безуспішне

Міф 5.Рідкокристалічні екрани не впливають на зірvsabafrnbpsh 3

Хоч яким би був екран телевізора або комп’ютера, він усе одно випромінює синьо – фіолетове світло. Тривалий вплив такого світла спричиняє зорову втому. Її симптоми: нечіткий зір, відчуття сухості й різні в очах, біль у надбрівних дугах. Захисні екрани РКІ - екрани поглинають лише частину випромінювання.

Міф 6.Окуляри погіршують зір

Це переконання помилкове. Якщо людина з короткозорістю не носить окуляри, її очі постійно напружені. Це може спричинити зорову втому, а згодом – інтенсивне погіршення зору. Важливо правильно дібрати окуляри. Вони допоможуть запобігти перенапруженню очей, а отже – зберегти зір.

   Факти про зір

  • Коли людина розмовляє, вона моргає частіше;
  • Очі не мерзнуть, бо в них немає холодних рецепторів;
  • У темряві чутливість очей до світла за 1 хвилину зростає в 10 разів,за 20 хвилин – у 6 тисяч разів;
  • Очі можуть обробити 36 тисяч одиниць інформації за годину;
  • За життя людина бачить близько 24 мільйонів різних зображень;
  • Кожне око складається зі 107 мільйонів клітин;
  • Орієнтовні діаметр очей – 2,5 см., вага – 8 гр.;
  • Кожна вія живе близько 5 місяців.

vsabafrnbpsh 1

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom