Пізнаємо музичний світ разом

hjpdbnjr lbnbyb 1Довіряючи нам своїх дітей, батьки мріють бачити їх всебічно розвиненими, гармонійними особистостями. Ми, в свою чергу, шукаємо надзвичайно цікаві форми роботи з ними. Успіх у музичному вихованні – це розуміння інтересів і потреб дитини.

Своєю плідною працею та ідеями, з батьками дітей групи «Веселка», поділилася музичний керівник – Семенюк Наталія Павлівна. Вона познайомила гостей з авторською методикою «Грайлики», розроблену колективом закладу. Ідея цієї методики полягає в триєдності музики, слова та рухів.

Великий інтерес у батьків викликали іграшки, виготовлені власноруч: музична шумівка, музичний молоточок, маракас, музична парасолька, щипалочка, веселий ксилофон та ін.

hjpdbnjr lbnbyb 3hjpdbnjr lbnbyb 1hjpdbnjr lbnbyb 2

Всі присутні мали змогу не лише самостійно зробити музичний інструмент, а й випробувати себе у ролі оркестрантів.

Свою, професійну гру, на музичних інструментах, продемонстрував гостям загальносадовий гурток «Чарівні звуки».

Несподіваним сюрпризом для батьків став виступ найменших «ялинчат», які теж показали свою здатність імпровізувати власну музику.

hjpdbnjr lbnbyb 2    hjpdbnjr lbnbyb 4   hjpdbnjr lbnbyb 3

Батьки, які прийняли участь у заході,ще раз поринули у чарівний світ дитинства. Така форма роботи дала змогу по - справжньомувідчутиособливу атмосферу життянавчального закладу в цілому, можливістьнаблизитись батькам та дітямще на  крок один до одного.

Вечір спілкування з батьками пройшов у атмосферітворчості, захоплення та позитиву. Батьки мали можливість побачити роботу музичного керівника зсередини, а власнихдітей зісторони.

Чудовим завершенням майстер-класу, стала спільна гра маленьких оркестрантів зі своїми батьками.

hjpdbnjr lbnbyb 5

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom