Рухи, музика, слова – разом творять дива

На сучасному етапі розвитку дошкільної освіти музичне виховання потребує вагомих змін. Враховуючи цю потребу, в нашому дошкільному закладі завідуючою Бойко Н. П. та музичним керівником Тарасюк І.Р. була розроблена авторська методика «Грайлики».

Головний її принцип – будувати музичне виховання на ритмопластичній основі,  в поєднанні слів, музики та руху.

 Захоплення дітей таким музикуванням, їх бажання грати та співати є настільки сильним, що вони не помічають тієї великої навчальної роботи, яка проводиться з ними в процесі музикування.

Використовуючи елементи методики,  діти стають іншими, відкривають свої серця, перетворюються в чарівників, які розуміють мову вітру, квітів та вміють бачити музику.

Великим плюсом цієї методики є самостійне виготовлення інструментів для музикування. Діти шукають матеріали, підбирають дизайн, а також створюють саме такий звук, який вони уявили для цієї іграшки-інструменту.Тож пропоную вам познайомитися з  деякими з них.

hebqvepbrf 1hebqvepbrf 2hebqvepbrf 3hebqvepbrf 4

Що може бути кращим та цікавішим, ніж саморуч виготовлена іграшка разом: батьків і дитини. Виготовлена іграшка у суспільній праці, у суспільній фантазії несе неоцінимий вклад доброти і довіри у душі маленьких діточок. А скільки радості буде коли дитина у колі своєї родини буде проводити музичні ігри, вивчені у садку!

 І ви, шановні батьки, можете  подарувати  малятам цю радість.

hebqvepbrf 1           hebqvepbrf 2

Мабуть у кожного дома є коробочки від йогуртів чи кіндерів.

 Це хороша основа музичної іграшки. Для того щоб іграшка заграла, наповнимо її зерном, горохом чи рисом. Тепер  потрібно подарувати іграшці життя. Можна оживити її шматочками клейкої плівки, наклейками, різними цікавими дрібничками.

Отож, іграшки-інструменти готові. Перед нами постає інше запитання, як же вдома використовувати ці музичні іграшки-інструменти?

По-перше, виготовлені музичні іграшки допоможуть дитині виконати пісні, вправи, ритмічні рухи, набуті на музичному занятті. Маючи декілька іграшок, різних за тембром, дитина розповідатиме казку, озвучуючи персонажів.

У тихі, сімейні вечори, коли уся родина вдома, подаруйте дитині пів години радості – пограйтеся разом. У допомозі вам може стати гра «Оркестр», «Прогулянка», «До нас прийшли гості».

Як чудово, коли у будинку звучить чарівна музика, яка спонукає малечу

взяти іграшку і підіграти, створюючи власну музику!

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom