Граємо в оркестрі ...

jhrtcnh02jhrtcnh02 1

Сучасні наукові дослідження свідчать про те,щорозвитокмузичнихздібностей, формування основ музичної культури потрібно починати в дошкільному віці.

Гра на музичних інструментах – один з видів дитячого виконавства. Застосування дитячих музичних інструментів та іграшок збагачує музичні враження дошкільнят, розвиває їх музичніздібності.Крімтого, гра на музичних інструментах розвиває волю, прагнення до досягнення мети, уяву.

        У закладі дошкільної освіти №16 "Ялинка" оркестру музичних інструментів "Чарівні звуки"належить чільне місце в системі музичного дошкільного виховання. Граючи в ньому, діти завжди радіють, набуваючи навичок гри на різних музичних інструментах.

        Виступи такого оркестру у закладі дошкільної освіти надають яскравості святковим ранкам.

     Мета оркестру –прилучити дитину до мистецтва, виховувати любов до музики, знати назви музичних інструментів,їх тембри звучання, злагоджено та ритмічно грати на них у оркестрі музичних дитячих інструментів. 

jhrtcnh02 2

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom