Як підготувати дитину до свята

ghbucdznlbnby2

Шановні батьки, підготовка дитини до свята, очікування свята — це велика відповідальність, психологічне навантаження. Пропонуємо поради, які допоможуть вам підготувати дитину до свят.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ДИТИНИ

Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними (обережно алергія). Одяг (костюм) дитини повинен бути зручним,

ghbucdznlbnby1

святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати розміру.

Взуття: чешки або інше взуття, в якому зручно виконувати музично-ритмічні рухи. Щоб переконатись, що дитині буде комфортно — треба завчасно приготувати костюм, дати можливість дитині в ньому походити вдома.

ПРИСУТНІСТЬ БАТЬКІВ

Пишайтеся своєю дитиною, будьте прикладом для неї. Якщо у вас немає можливості бути присутнім на святі — підготуйте до цього дитину, поясніть причину.

ПЕРЕГЛЯД СВЯТА

Приходьте за 10-15 хвилин до початку свята. Зніміть верхній одяг, перевзуйтеся або одягніть бахіли. Огляньте виставку поробок.
До зали заходьте після запрошення. Вимкніть мобільний телефон. Не коментуйте виступи дітей під час свята. Не відволікайте увагу дітей зауваженнями, проханнями позування перед камерою — це може мати небажані наслідки. Підтримуйте виступ дітей оплесками. Після закінчення свята дочекайтесь коли діти вийдуть до групи.

Якщо у вас є бажання продовжити свято вдома, ви можете забрати дитину, попередивши вихователя і зробивши запис у «Зошиті тимчасової відсутності дитини».

Кількість присутніх дорослих обмежена до 2-х осіб від родини у зв’язку з площею приміщення та вимогами з безпеки життєдіяльності. Якщо ваша дитина під час свята, побачивши вас може відмовитись від виступу або розплакатись, чи у вас склалися особливі обставини і ви прийшли з маленькою дитиною — пропонуємо свято подивитись у фойє. Сприймайте своїх дітей такими, якими вони є. Вони мають бути впевнені в вашій любові в будь-яку хвилину. Пам’ятайте, що вашу дитину навчають не ваші слова, а ваш особистий приклад, ваша поведінка та душевна доброта.

Правила поведінки батьків на дитячому святі

Детальніше...

Іменини Мухи Цокотухи

Чи не найулюбленішим святом кожної дитини є її День Народження. Кожен іменинник з задоволенням запрошує своїх друзів та, звісно, чекає подарунків.gtlirjkf 1

Запрошення на День Народження отримали і наші вихованці. Весняними днями свої іменини святкує Муха Цокотуха і саме до неї «ялинчата» завітали з подарунками та найкращими побажаннями.

Кожна дитина мала можливість

перевтілитися у одного із героїв казки  

та подарувати мушці чарівні дарунки.

Найпершими на свято з веселою, завзятою піснею завітали Бджілки та Сонечка. Бджілки назбирали багато меду, а Сонечки подарували чудові, музичні черевички із блискучими носками, золотими застібками.

 

 gtlirjkf 3gtlirjkf 4gtlirjkf 2

gtlirjkf 6gtlirjkf 5

gtlirjkf 2 gtlirjkf 1

 

Метелики над квітами літали,

І також на свято завітали,

Віночок їй подарували

Щастя-долі побажали!

 

 

gtlirjkf 9

 

gtlirjkf 8

 

Коники – Стрибунці по полю стрибали, 

Для мухи квітів назбирали.

На свято завітали -

Та їх подарували!

Іменини в Мухи гарні -

Зараз будуть танці вправні.

  gtlirjkf 7  gtlirjkf 4

gtlirjkf 3 

 

Ось гусенички поряд проповзали,

Червоних ягідок для мухи назбирали.

У корзиночку їх склали,

Усі разом святкували.

 

 

 

   Прилетіли й світлячки,                                                                         

Гарно закружляли -gtlirjkf 5

Подарували стрічку-візерунок,

Здоров'я й щастя побажали.

gtlirjkf 6

 Ці стрічки незвичну силу мають -

Танцювати полюбляють.

gtlirjkf 7           gtlirjkf 8

Страшний Павучище також завітав,

Але іменинницю він не привітав -

gtlirjkf 10Муху Цокотуху в павутину замотав gtlirjkf 11

Усіх гостей на святі дуже налякав.

gtlirjkf 9

gtlirjkf 14

gtlirjkf 13

 

 

Раптом хутко мчить з гори

Козачок-Комарик,

В його крихітній руці

Шабля і ліхтарик.

      

 

 

gtlirjkf 18Він злодюгу покарав -                                                                  

І свободу Мушці дав.gtlirjkf 16

Він сміливий та вродливий,

Й до роботи не лінивий!

Вмієш мушок захищати,

І дружину буде мати –

Гарну Муху – Цокотуху,

Цокотуху – щебетуху!

 

Кінець

Андріївські вечорниці

image002Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.

В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичай своїх батьків, карається людьми і Богом. Він блукає по світі, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку, бо він загублений для свого народу. Ми, українці – нація дуже стара, свою духовну культуру наші пращури почали творити ще далеко до християнського періоду в Україні. Разом з християнством Візантія принесла нам свою культуру, а не культуру взагалі. В Україні вже була своя національна культура і Володимир Великий тільки додав християнську культуру до своєї рідної.

Староукраїнські традиції тісно сплелися з християнськими. Тепер важко уявити Різдва без куті (кутя – це символ урожаю), Великодня – без писанки (писанка – це символ життя), Святої Трійці – без клечання (зеленим зіллям наші пращури охороняли своє житло від нечистих духів).

Ось так переплелися дохристиянські обряди із християнськими традиціями.

fylhsdcmrs dtxjhybws1 2

Детальніше...

Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom