Мій тато в АТО

      Герої!!! Скільки мужності, величі та поваги в цьому слові. Сьогодні ми, як ніколи відчуваємо подвиг, який вони здійснюють. У діточок дошкільного навчального закладу №16 «Ялинка», з'явилася хороша можливість особисто познайомитися з героями нашого міста.

      5 грудня, «ялинчата» зустрічалися з воїнами АТО, щоб привітати їх зі святом Збройних сил України. Святом тих, хто зараз стоїть на варті нашої Вітчизни, боронить її  кордони.

      Діти з нетерпінням чекали моменту, коли ж до зали зайдуть солдати. І ось цей час настав.

      Під урочистий марш, гучні оплески дошкільнят до зали ввійшли військові: прапорщик  Євген Володимирович Піскун та  медичні працівники Артем Петрович Мазур, Олександр Миколайович Сорока. Всі вони перебували в зоні АТО. Очі дітей горіли від радості, гордості за воїнів-захисників.

      Кожен із них розповів малюкам про свою службу на сході України.

      Вихованці закладу із задоволенням спілкувалися з захисниками та ставили запитання, які їх цікавили:  

- Що ви їсте в армії?

- Чим займаєтесь в вільний час?

- Як керувати танком?

Познайомившись, у дітей був час розповісти солдатам про те, як вони піклуються та чекають скорішого повернення усіх військових з миром.  Учасники гуртка ,,Домісолька” подарували гостям найкращі пісні.

       Вихованець групи ,,Пізнайко” Назар Піскун так гарно і чітко декламував вірш-вітання, що аж подих захоплювало, адже гість – його татко, Євген Володимирович, - справжній герой.

А коли на сцену вийшли  учасники ,,Чарівних звуків”, Ніна Петрівна запросила взяти музичні інструменти і воїнів АТО, тут радості й щастю не було меж - діти пишалися, що з ними в оркестрі грають справжні воїни. Маючи досить гарні музичні здібності вони залюбки вчили гостей грати на музичних інструментах.

Але чи не найцікавішим для дітей було позмагатися з солдатами та виміряти силу. Хто ж все таки сильніший та спритніший.

Дітям старших груп ,,Пізнайко”, ,,Дзвіночки”, Розумники”  та  ,,Чомучки” випала нагода по-справжньому, по-дорослому позмагатися під час ігор з гостями. У грі ,,Витривалий солдат» – солдати та хлопчики віджималися від підлоги. Кожен мав змогу показати свою вправність та силу.

 

     ,,Айрмреслінг” – військові та діти мірялися силою на руках. Очі хлопчиків світилися від задоволення, коли їх маленька ручка лягала в справжню чоловічу – сильну, мозолисту. Особливо це було помітно під час перемоги дітей.

І силу дихання перевірили в гостей під час гри ,,Надуй кульку”, де переможцем став Євген Піскун.

 

Крім віршів, пісень, таночків « ялинчата» приготували військовим подарунки: намалювали і написали найкращі побажання, а батьки – теплі шкарпетки та предмети гігієни. Артема Петровича Мазура попросили передати всі подарунки воїнам АТО, тому що він за декілька днів повертається знову на Схід.

Гості-воїни побажали «ялинчатам»  щастя, здоров’я та мирного неба.

Дошкільнята і дорослі з великим задоволенням сфотографувалися на згадку про зустріч. 

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom