ПРИЙШЛИ ЩЕДРУВАТИ ДО ВАШОЇ ХАТИ...

otlhee1 1Від Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки – святі дні. Проте кульмінацією є свято Старого Нового року. І ось чарівний Святий вечір переходить у таємничу новорічну ніч. У далеку сиву давнину склався цей прекрасний народний звичай щедрування і Свято Старого Нового року.

13 січня в Україні традиційно святкують щедрий вечір або Маланку. В цей день щедрують, обходячи хати з побажанням щастя, здоров’я всім членам родини, розквіту господарства та великого врожаю.

Приємно відзначити, що цю добру народну традицію педагогічний колектив дитячого садку №16 прагне зберегти і примножити. Музичні керівники та вихователі докладають всіх зусиль аби розвинути у підростаючого покоління національну свідомість та почуття бережливого ставлення до духовної спадщини нашого українського народу.Адже саме у живій атмосфері, а не закованій у стінах музичної зали, народна традиція має продовжувати життя.

Вихованці «Ялинки» з цікавістю та завзятістю продовжують традиції наших предків. Тому не дивно, що не оминули ці свята і «Ялинку».

Напередодні різдвяних свят дошкільнята із задоволенням приміряли на себе роль колядників та щедрівників. Діти вивчали різноманітні зимові обрядові пісні: «Щедрик», «Прийшли щедрувати», «Темненькая нічка», «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі», «Небо і земля».

otlhee1 4   otlhee1 3   otlhee1 5

Крім вивчення музичного матеріалу, святковий настрій додали яскраві костюми, які «ялинчата» мали можливість підібрати для свого персонажу.

otlhee1 6

Діти середніх та старших груп підготували дійство-розвагу «Прийшли щедрувати до вашої хати». А вже13 січня, в переддень Святого Василя, маленькі щедрівники, дзвінкоголосі дівчата і хлопці, з найкращими побажаннями otlhee1 7завітали до підприємців нашого міста.

Одна за одною лилися колядки, щедрівки слова привітання з Новим роком, Різдвом та Щедрою вечерею. Дошкільнята, щедруючи-посіваючи, славили господарів, бажали їм здоров’я й достатку, благополуччя й радості, защо отримали винагороду – повний мішок гостинців!

otlhee1 8      otlhee1 9

Щедрівники своїм приходом створювали атмосферу затишку та домашнього тепла. Дзвінкі голоси та щедрівки принесли дійсно святковий настрій та наповнили  надією, що всі  побажання щастя у новому 2017 році здійсняться.

Трішки втомлені, але веселі та з піднесеним настроєм діти повернулися до дитячого садка. Незабутні враження та яскраві емоції надовго залишаться у серцях дошкільнят та вдячних глядачів.

otlhee1 10   otlhee1 11  otlhee1 12

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom