Зростаємо щасливими...

ijcnt1На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії. Українські військовослужбовці не лише зберегли все це, а і примножили.  Народ відповідає на їхню відданість любов’ю та пошаною. 

Малеча має досить прості уявлення про Збройні сили: український воїн – значить козак, а якщо козак, то захисник Вітчизни. ijcnt uhelyz1 4

Педагоги дитячого садочку стараються із самого дитинства, прищеплювати любов до Батьківщини, а таке свято – ще один гарний привід.ijcnt uhelyz1 3

І в цей, святковий день -  День збройних сил України, «ялинчата» мали чудову нагоду зустрітися з військовослужбовцями 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, щоб привітати їх святом.

Дошкільнята висловлювали слова вдячності тим людям, які дали змогу сьогодні с міятися, радіти життю, танцювати та співати пісень. Діти старших груп «Пізнайко» та «Розумники» подарували гостям пісню про щасливих дітей України та подякували за мир. Не обділеними увагою залишились і молодші дошкільнятка. Малята групи «Сонечко» також завітали на свято та подарували військовим ijcnt uhelyz1 2чудову пісеньку «Їжачок». Дівчата старшої групи порадували гостей запальним танцем.

Проте не лише діти дивували гостей своїми талантами. Гості прийшли також не з пустими руками, а подарували дітям пісню – виконали Гімн АТО.

У цей День «ялинчата» приєдналися до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів. А також побажали їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання, Божого благословення і всіх благ!

 

ijcnt uhelyz1 5  ijcnt uhelyz1 6

ijcnt uhelyz1 7

ijcnt uhelyz1 8    ijcnt uhelyz1 10

ijcnt uhelyz1 9

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom