Зробіть День Народження своєї дитини незабутнім…

ye002Підготовка до дня народження

Для того щоб свято пройшло добре, а ваша ди­тина була дійсно щасливою, потрібно пояснити їй деякі нюанси його проведення. Щоб уникнути ма­леньких розчарувань, на свято повинні бути запро­шені найдорожчі люди: мама, тато, бабуся, дідусь та найближчі друзі.

Якщо дитині 2-3 роки, вона ще навряд чи пам'ятає дату свого народження. Такого малюка по­трібно готувати до свята: за тиждень-другий роз­повісти йому про день народження, пояснити, хто такі гості, чому дарують подарунки, навіщо приби­рають квартиру і тому подібне.

Як бути, якщо дитина 4-6 років хоче бачити на дні народження друга зі свого двору або з дитя­чого садка, а ви навіть не знайомі з його батьками? Не робіть з цього проблеми — дитячі свята мож­на проводити і без участі малознайомих дорослих. Малюка приведуть, він залишиться на святі сво­го Друга, а потім за ним зайдуть його батьки. Хай запрошує малюк, хай він відчує самостійність. Це ЙОГО свято.

Підготовка до дня народження — це не тіль­ки приготування їжі та покупка подарунків. ye004У всіх приготуваннях дитина повинна стати вам помічни­ком, хоча ця «допомога» вимагає від вас терпіння й кмітливості. Щоб свято запам'яталося не тільки іменинникові, але і його гостям, для них потрібно приготувати або купити сувеніри. Книжечки, недо­рогі іграшки, солодощі, красиво загорнуті в кольо­ровий або блискучий папір, забрані додому малень­кими гостями, допоможуть їм зберегти пам'ять про день народження вашого сина або дочки.

ye006Слід поклопотатися і про призи для конкур­сів — у їх придбанні також повинна брати участь дитина. Хай вона проявить добру волю і благород­ство, вибираючи в магазині іграшки не для себе (лялька-мотанка, свищики, сопілочка та інше). Цедля неї не таке вже легке випробування, але з ви­ховної точки зору його не можна переоцінити. Зві­сно, слід зробити так, щоб увесь «урожай» призів не дістався одному-двом дітям, інакше на душі в ін­ших маленьких гостей може залишитися не радість, а образа. Бажано, щоб усі отримали однакову кіль­кість подарунків. Переможці ye008отримують подарун­ки, звісно, за перемогу, а решта — за участь. Така «несправедливість» зазвичай не турбує щасливих дітей з подарунками в руках. На всі запитання «А чому він/вона також отримав/ла подарунок?» можете спокійно відповідати: «Тому що дуже ста­рався. І ще, я не хочу нікого засмучувати, сьогодні свято. А ти — молодець. Переможець. Я тобою пи­шаюся». Якщо ви це скажете тихесенько на вушко, усі запитання швидко зникнуть.

Разом із сином або дочкою можна виготови­ти і запрошення: навіть малюкові цілком під силу приклеїти на листівку-саморобку аплікацію — квітку, метелика, сонечко, вирізане мамою чи та­том. Усі ці приготування не минуть дарма. ye010З набли­женням свята дитина дедалі більше відчуває свою значущість.

ye012Діти дошкільного віку цілком можуть підго­тувати вірші, пісеньки, а то і танок, потрібно тільки допомогти їм. Перш за все попередити заздалегідь маленьких гостей про цей концерт: хай подумають разом з батьками про свій виступ на святі. Заохочу­вальними призами на концерті можуть стати олів­ці, картинки, листівки.

 

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom