МИСТЕЦТВО БУТИ БАТЬКАМИ

              Ваша дитина ні в чому не завинила перед вами — ані в тому, що створила вам vbcntwndjenbfnmrfvbдодаткові труднощі, ані в тому, що не виправдала якихось ваших сподівань. І ви не маєте жодного права вимагати, щоб вона розв'язала ці проблеми.

               Ваша дитина — не ваша власність, не при­ватна річ, а самостійна людина. Вирішувати її долю, а тим паче ламати характер малюка на свій розсуд ви не маєте права. Ви мо­жете лише допомогти дитині обрати життє­вий шлях, вивчивши її здібності та інтереси і створивши умови для їх реалізації.

                У багатьох примхах і витівках дитини винні ви самі, тому що вчасно не зрозуміли її, не бажали сприймати її такою, якою вона є.

                Завжди помічайте і підтримуйте найкращі риси вашого малюка. Вірте у його сили і по­казуйте йому свою впевненість.

vbcntwndjenbfnmrfvb 1

БАТЬКІВСЬКІ ПОМИЛКИ

                Батьківські лінощі (недостатній догляд за дитиною, непослідовність у вимогах, несистематичність проведення гігієнічних процедур, небажання відриватися від власних справ навіть тоді, коли малюк потребує допо­моги батьків).

vbcntwndjenbfnmrfvb 2               Хвалькуватість батьків (хизування успіхами дитини, при­мушування малюка займатися тим, до чого у нього немає інтересу, хворобливе реагування на успіхи інших малят, якщо ті затьмарюють їхню дитину).

                Невиправдана принциповість (переконання батьків, що як вони сказали, так і має бути, навіть якщо вимоги не ви­правдані).

                Безтурботність (переконання батьків, що з дитиною нічого не трапиться). Такі батьки відправляють малюка самого гратися на подвір'ї, майже не наглядають за ним, дозво­ляють спілкуватися з незнайомцями, думаючи, що у такий спосіб виховують самостійність.

                Самоствердження за рахунок дитини. Батьки, які не реа­лізували себе в житті, демонструють свою зверхність, чи­нять посилений тиск на дитину, постійно наголошують на її недоліках, ігноруючи право малюка на індивідуальність.

                Нав'язування дитині ролей (вундеркінда, таланта, лідера), які не відповідають її здібностям і темпераменту.

vbcntwndjenbfnmrfvb 3

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom