Рухливі ігри на заняттях з англійської мови

        Рухливі ігри та вправи є незамінним засобом у навчанні дітей англійської мови. Вони вирізняються емоційною насиченістю, викликають у дітей радість та задоволення. А ще - сприяють розвитку таких особистісних якостей, як дисциплінованість, сміливість, винахідливість, швидкість реакції.

Englisch1

Завдяки застосуванню різноманітних рухів вдається запобігти втомленості дошкільників під час занять. Такі ігри та вправи забезпечують дітям спокійний, але разом з тим, діяльний настрій протягом усього заняття.

Під час проведення рухливих ігор важливо індивідуально регулювати діяльність кожної дитини. Активних дітей слід утримувати від надмірного збудження, пасивним – допомагати під час гри.

Englisch2

Необхідно, щоб дії в грі відповідали раніше засвоєному лексико-граматичному матеріалу, віковим особливостям дітей.

Протягом року навчання потрібно поступово ускладнювати зміст і правила гри, вводити нові її варіанти, нові умови, вправи та дії.

Englisch3

Це сприяє повторенню та закріпленню вивченого матеріалу, а також доповнює вже відомі дітям ігри новою лексикою та граматичними структурами.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom