Happy Easter Wishes

pgfcj 4

pgfcj 1

Як святкують Великдень у Великій Британії

***

        «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» — чуємо ми звідусіль у ці прекрасні весняні дніpgfcj 2 вже більше 2000 років. Великдень — одне з найсвітліших та найбільших християнських свят, яке з нетерпінням чекають діти по всьому світу.

         У Великій Британії Пасха вважається «королевою фестивалів». У Страсну п'ятницю церковні дзвони замовкають і знову починають передзвін лише в пасхальну неділю. Діти грають в «Egg-shackling»: на сирих яйцях пишеться ім'я дитини, а потім яйця підкидають в ситі. Виграє та дитина, чиє яйце, довше за всіх не розіб'ється. У цій країні свято популярне серед модницьадже на Великдень прийнято вбиратися, і при цьому неодмінно надіти хоча б одну нову річ.

pgfcj 3

     

         В Англії Пасха для багатьох навіть більше свято, ніж Різдво. Школи закриваються на два тижні. Багато англійців ідуть на Пасхальну службу, після якої вітають один одного з закінченням посту і початком нового життя.Церкви на Великдень прикрашають гілками дерев, нарцисами та розписаними яйцями.

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom