Аби дитина не плакала

flglbnplj1 1

Дитина плакатиме!

Це найбільший страх для батьків.

Як реагувати на поведінку плаксіїв та полегшити розставання з дитиною,

коли залишаєте її у садочку?

 

  • Реагуйте спокійно і впевнено. Навіть якщо у цей момент ваше серце кра­ється — зберігайте спокій та не показуйте дитині власних хвилювань.flglbnplj1 2
  • Не говоріть голосніше, ніж дитина, та не пояснюйте їй щоразу — «Мама повернеться за дві години/п'ять хвилин». Не вживайте слів на зразок «за­раз», «сьогодні» тощо. Малюки не орієнтуються у часі, тому говоріть кон­кретно: «Я прийду за тобою ще до обіду», «Я заберу тебе з прогулянки». Так дитина зможе зрозуміти вас.
  • Не робіть прощання тривалим — не обіймайте чи не вмовляйте дитину довго, коли вона сильно плаче. Пам'ятайте, що довше прощання, то гірше дитина звикає до того, що Ви маєте йти.
  • Вигадайте ритуал прощання — два поцілунки у щічки, два рукостискан­ня, плескання у долоні. Все залежить від фантазії — Вашої та дитини. Риту­ал прощання має бути швидким з дотиками, обіймами тощо.
  • Дотримуйтесь алгоритму дій:flglbnplj1 1

прийдіть до садочка;

перевдягніть дитину;

виконайте ритуал прощання;

передайте дитину вихователеві;

ідіть.

  • Виконуйте обіцяне: «Я пообіцяла, і прийшла» та наголошуйте на цьому, коли забираєте дитину із садочка.
  • Запитуйте у дитини, як минув її день у садочку. Якщо вона не відповідає — не наполягайте, адже спершу ця тема може бути ненависною для дитини. Коли малюк чимось зацікавиться в садочку, він сам залюбки усе розповідатиме вам.
  • Закріплюйте у дитини думку про те, що вона вже доросла, і садок для неї — як винагорода. Поясніть дитині, що у садочку весело й там вона зна­йде багато друзів. Тож їй сподобається ходити в садочок.

Усі поради мають рекомендаційний характер. Ви як батьки ліпше знаєте власну дитину, тож саме Ви знаєте, що насправді полегшить її адаптацію до дитячого садка. А якщо маєте страхи чи сумніви — порадьтеся з працівниками дитячого садка. Ми радо допоможемо!

Бажаємо успіху всім нам!

flglbnplj 3flglbnplj 3flglbnplj 3

Автор : btamedia
Відправити в DeliciousВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom